Radyo Gold’a Büyük Onur Radyo Gold’a Büyük Onur

Anneler Gününü kutlayan Altınova Belediye Başkanı Yasemin Fazlaca, ’Annelerimizin hakkını bir gün hatırlamakla ödeyemeyiz. Her türlü fedakârlıkta bulunarak, bizleri dünyaya getirip, büyüten annelerimizi yılın 365 günü baş tacı yapmalıyız.’ dedi.
"Cennet annelerin ayaklarının altındadır” sözü ile İslam dininin kadınlarımıza ve annelerimize büyük önem verdiğini hatırlatan Başkan Fazlaca, “Bizim için bütün kadınlar en az annelerimiz kadar değerlidir. Bütün evlatlara, eşlere ve erkeklere sesleniyorum. Onları asla unutmayın, her gün hatırlayıp, sevip, saydığınızı gösterin.” dedi.
“ANNELERİMİZİ SEVİNDİRELİM”
Anneler Günü nedeniyle bir kutlama mesajı yayınlayan Altınova Belediye Başkanı Yasemin Fazlaca, annelerin bir günde hatırlanamayacak kadar büyük bir değer olduğunun altını çizerek, ‘Bütün annelerimizin anneler gününü kutluyorum. Hayata gelişimize sebep olan annelerimizin bu önemli günde kalbini kazanmak, hayır duasını almak yapılması gereken en doğru davranışlardandır. Onları ziyaret edip sevindirmek, vefat etmişlerse arkalarından dua etmek evlât olarak bizlerin en önemli vazifesidir. Bütün annelerimizin ve anne adaylarımızın anneler gününü kutluyor, daha nice senelere, sevdiklerinizle hep birlikte mutluluk içinde ulaşmanızı diliyorum.” ifadelerine yer verdi. Başkan Fazlaca Anneler gününe özel Bayan Belediye personellerine ve vatandaşlara çiçek takdim etti.

Editör: Arda Yavuz