Geleneksel Sünnet Şöleni Kayıtları Başlıyor Geleneksel Sünnet Şöleni Kayıtları Başlıyor

Pazaresnaflarıyla ve vatandaşlarla sık sık bir araya geleceklerini belirten Altınova Belediye Başkanı Yasemin Fazlaca,’ Esnaf, pazarcı esnaflarımız ve vatandaşlarımızla sık sık bir araya geleceğiz. Bizlerden taleplerini birinci ağızdan öğrenmeye ve gereğini yapmaya, çözüm odaklı belediyecilik anlayışı ile hizmet göstereceğiz. Her zaman pazarcı esnaflarımızın ve halkımızın yanında olmaya devam edeceğiz.’ dedi.
Yalova Altinova Belediye Baskan Kapali Pazar Yeri Ziyaret Esnaf (1)‘’Halkımız İle İç İçe Olacağız’’
Vatandaşlarla bir araya gelerek halkın her zaman arasında olmaya çalıştığını kaydeden Fazlaca, “Her fırsatta halkımız ile iç içe olmaya çalışıyoruz. Vatandaşlarımızın memnuniyeti ve onlardan gördüğümüz ilgi karşısında mutlu oluyoruz.” dedi.
Yalova Altinova Belediye Baskan Kapali Pazar Yeri Ziyaret Esnaf (4)Pazarcı Esnafı Fazlaca’ya Meyve İkram Etti
Altınova Belediye Başkanı Yasemin Fazlaca’ya meyve ikram eden pazarcı esnafları,’ Belediye Başkanımız Yasemin Fazlaca’nın taleplerimizi ve sorunlarımızı dinlemesi bizleri son derece memnun etti. Başkanımıza tezgâhlarımızda sattığımız ürünlerimizden ikram ettik. Ziyareti için Belediye Başkanımıza teşekkür ederiz.’ ifadelerine yer verdiler.

Yalova Altinova Belediye Baskan Kapali Pazar Yeri Ziyaret Esnaf (5)Yalova Altinova Belediye Baskan Kapali Pazar Yeri Ziyaret Esnaf (3)

Editör: Arda Yavuz