Partisindeki bayramlaşma programının ardından Başkan Mehmet Gürel, vatandaşların bayramını kutlayarak Yalova Belediyesi Zabıta Noktası’na geçti. Bayramda görevi başında bulunan Zabıta personelleriyle bir araya gelen Başkan Gürel, burada personelden bayram yoğunluğu ve denetimleri hakkında bilgi aldı. Başkan Gürel’in bir sonraki durağı Yalova Belediyesi Şehir Mezarlığı oldu. Mezarlıklar Müdürlüğü personeliyle bir araya gelen Başkan Gürel, burada Yalova Belediyesi tarafından kurulan ikram çadırını da ziyaret ederek vatandaşlara lokum ve gül şerbeti ikramında bulundu. Mezarlıklarla gelen vatandaşlarla da sohbet eden ve bayramlarını kutlayan Başkan Gürel, şehitlikte de dua etti. Başkan Gürel, ardından Yalova Belediyesi Şehirlerarası Otobüs Terminali’ni ziyaret ederek, bayram seyahati yapan vatandaşlara hayırlı yolculuklar dileklerinde bulundu. Otobüs firmalarının temsilcileri ve taksici esnafın da bayramını kutlayan Gürel, kazasız belasız bir bayram geçirilmesi temennisinde bulundu.

Dilan Çiçek Deniz'den Esra Dermancıoğlu'na Cevap Dilan Çiçek Deniz'den Esra Dermancıoğlu'na Cevap

Yalova Belediye Baskan Ramazan Bayram Kutlama Personel Vatandas (3)Başkan Gürel’in bayram mesaisindeki son durağı ise görevi başında bulunan Yalova Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü oldu. Personele baklava ikramında bulunan Başkan Gürel, komuta merkezine gelen ihbarlarla ilgili bilgi aldı.

Yalova Belediye Baskan Ramazan Bayram Kutlama Personel Vatandas (9)Yalova Belediye Baskan Ramazan Bayram Kutlama Personel Vatandas (8)Yalova Belediye Baskan Ramazan Bayram Kutlama Personel Vatandas (6)Yalova Belediye Baskan Ramazan Bayram Kutlama Personel Vatandas (4)Yalova Belediye Baskan Ramazan Bayram Kutlama Personel Vatandas (5)Yalova Belediye Baskan Ramazan Bayram Kutlama Personel Vatandas (2)

Editör: Arda Yavuz