Hacı Adayları Coşkuyla Uğurlandı Hacı Adayları Coşkuyla Uğurlandı

31 Mart’ta yapılan yerel seçimlerde büyük bir farkla Yalova Belediye Başkanı seçilen Mehmet Gürel, göreve geldiği günden bu yana vatandaşları belediye hizmet binasında ağırlıyor. Yalova halkının yoğun teveccühünü alan Başkan Mehmet Gürel, hemşehrileriyle daha samimi bir ortamda kucaklaşmak için fırsat buldukça vatandaşlarla bir araya geliyor.

7’de77’ye herkesin ve her kesimden insanın yakın ilgisiyle karşılanan Başkan Mehmet Gürel, geçtiğimiz hafta sonu gerçekleştirdiği ziyaretlerde hemşehrileri ile selamlaştı, talep ve önerilerini dinledi.

Yalova Belediye Baskan Vatandas Bulusma (1)Vatandaşlarla yüz yüze görüşerek sıkıntılara daha hızlı ve kalıcı çözümler bulduklarını ifade eden Başkan Mehmet Gürel, “Hemşehrilerimizle buluşmalarımızda elimizden geldiğince tüm sorunların çözümü noktasında onlara yardımcı oluyoruz. Vatandaşlarımızdan gelen taleplere göre bir yandan sorunlara çözüm üretirken, diğer taraftan vatandaşlarımızın bizimle paylaşmak istedikleri proje ve çalışmaları da değerlendirme imkânı buluyoruz. Onlar için hizmet üretiyoruz. Çünkü vatandaşımızın sorunu bizim sorunumuzdur. Her zaman bu anlayışla hizmete devam edeceğiz” dedi.

Yalova Belediye Baskan Vatandas Bulusma (5)Yalova Belediye Baskan Vatandas Bulusma (4)Yalova Belediye Baskan Vatandas Bulusma (3)Yalova Belediye Baskan Vatandas Bulusma (2)

Editör: Arda Yavuz