Gençlik ve Spor İl Müdürü Salih Kılıç, İl Jandarma Destek Bölük Komutanı Jandarma Üsteğmen Mustafa Buğacan, Yalova Askerlik Şubesi Başkanı  Per.Asb.Kd.Bçvş. İlhan Kapulu, Eski Yalova Belediye Başkan Yardımcılarından Nurettin Yılmaz, TES-İŞ Bursa Şube Başkanı Ali İhsan Ensarioglu, Yalova Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkanı Ali Sait Aydın ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Önder Dershanesi Kurucusu İsmail Hakkı Türk ve Müdür Hakan Şeker, Yalova Amatör Balıkçılar ve Denizciler Derneği Yönetimi ve Doyuran Ailesi ile birlikte vatandaşlar Başkan Gürel’i ziyaret etti.
Hayırlı olsun ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Gürel: “Seçildiğimiz günden bugüne kadar uzaktan, yakından gelerek desteğini hissettirip tebriklerini ileten herkese gönülden teşekkür ediyorum. Sizlerden aldığımız güç ile Yalova’mız için çalışmaya, şehrimizi en üst noktaya getirmek için çalışacağız” dedi.

Mezun Hafızlar Bir Arada Mezun Hafızlar Bir Arada

Yalova Belediye Baskan Makam Vatandas Ziyaret (4)Yalova Belediye Baskan Makam Vatandas Ziyaret (5)Yalova Belediye Baskan Makam Vatandas Ziyaret (3)

Editör: Arda Yavuz