CHP Genel Başkanı Özgür Özel’in Ankara’da parti genel merkezinde başkanlık ettiği ‘İl Belediye Başkanları’ toplantısına Yalova Belediye Başkanı Mehmet Gürel de katıldı. Büyükşehir belediye başkanlarının yer almadığı toplantı, basına kapalı gerçekleşti.

Yalova Il Belediye Baskan Toplanti Chp (3)Toplantıda konuşan Özgür Özel’in, 31 Mart 2024 Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde partisinin önemli bir başarı elde ettiğini belirterek, CHP’yi 47 yıl sonra birinci parti yaptıklarını söyledi. Özel, CHP'nin bir aile gibi kenetlendiğini ve bunun sonucu olarak 409 belediye kazandıklarını belirtti. Belediye başkanlarına çeşitli tavsiyelerde bulunan Özel, CHP’li belediyelerin yapacağı hizmetin genel iktidarı getireceğini bildirdi.

Yalova Il Belediye Baskan Toplanti Chp (1)GÜREL, “VERİMLİ BİR TOPLANTI GERÇEKLEŞTİRDİK”

Ankara’da gerçekleşen toplantıyla ilgili kısa bir değerlendirmede bulunan Başkan Mehmet Gürel; “Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün ‘Benim Kentim’ dediği şehrimizde emaneti yeniden devir almanın verdiği onuru Sayın Genel Başkanımız ve diğer Belediye Başkanı arkadaşlarımızla paylaştık. Önümüzdeki 5 yıllık süreçte yürütülecek yerelde yapılması planlanan çalışmaları il belediyeleri bazında hep birlikte değerlendirdik. Genel Başkanımızın halkımıza daha iyi hizmet sunabilmemiz adına verdiği tavsiyeleri not ettik. Yalova ile ilgili bilgileri, görevi devir aldıktan sonraki belediyenin durumunu, kısa orta ve uzun vadede yapacaklarımızı anlattık. Bire birde de paylaşımlarda bulunarak verimli bir toplantı geçirdik” dedi.

Çandır; Bu Ne Acele Yahu? Çandır; Bu Ne Acele Yahu?

Yalova Il Belediye Baskan Toplanti Chp (5)Yalova Il Belediye Baskan Toplanti Chp (2)

Editör: Arda Yavuz