2013’ün ilk eğitimi 25 Nisan’da start alıyor

Koç Holding’in 80. yılında hayata geçen “Ülkem İçin” Projesi’nin 2012 - 2013 uygulaması olan "Ülkem İçin Engel Tanımıyorum” projesinin bu yılki ayağı Şehit Osman Altınkuyu Anadolu Lisesi ile start alacak.

2013’ün ilk eğitimi 25 Nisan’da start alıyor
25 Nisan Perşembe günü yapılacak olan eğitim hakkında bilgi veren Ülkem İçin” Projesi’nin Yalova İl Sorumlusu EL-PA BEKO sahibi Salim Dönmez, “Projenin 2012-2013 yılı ortakları UNDP (Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı) ve onun engellilik konusundaki ülkemizdeki partneri olan Alternatif Yaşam Derneği’ydi (AYDER). Geçtiğimiz yıl proje kapsamında ilk olarak 16 Ekim 2012 tarihinde Bahçeşehir Koleji’nde eğitimimizi gerçekleştirdik. Buradaki eğitimimiz oldukça başarılı geçmesinin ardından 30 Kasım’da Yalova Anadolu Lisesi’nde eğitimin devamını getirdik.

Gerçekleşen eğitimlerimizde yaklaşık 650 kişilik bir katılım oldu. Bu bizim için çok önemli bir rakamdır. Bu yılda ise ilk eğitimimizi Şehit Osman Altınkuyu Anadolu Lisesi’nde 25 Nisan Perşembe günü saat 15.00’de gerçekleştireceğiz. Ardından ise Yalova Üniversitesi’nde düzenlemeyi planlıyoruz. Bu doğrultuda bizlere kapılarını açarak projemizin ilk gününden itibaren bizlere destek veren İl Milli Eğitim Müdürlüğüne,Yalova Üniversitesi Rektörü Sayın Niyazi Eruslu'ya, okul müdürlerine, öğretmenlerimize ve projemize katkılarını esirgemeyen herkese teşekkürlerimizi sunarız. Bu yılda eğitimlerimiz artarak devam edecektir. Bu yıl daha çok kitleye ulaşmayı hedefliyoruz” dedi.

 

YORUM EKLE

banner137

banner138