Yalova Bahçeşehir Koleji’nde “Aydınlığa İlk Adım”

Özel Yalova Bahçeşehir Koleji 1. sınıf öğrencilerinin hazırladıkları "Aydınlığa İlk Adım" programı, 7 Nisan 2013 Pazar günü Raif Dinçkök Kültür Merkezi’nde gerçekleşti. Muhteşem gösterileriyle nefesleri kesen Bahçeşehir Koleji’nin minikleri ailelerine rüya gibi bir gün yaşattılar.

Yalova Bahçeşehir Koleji’nde “Aydınlığa İlk Adım”

Eğitime başladıkları günden itibaren çok yol kat ettiklerinin göstergesi olan “Aydınlığa İlk Adım” programında en iyiyi sunan Bahçeşehirli miniklerin çoşkusu görülmeye değerdi.

Müzik öğretmenlerinin rehberliğinde hazırladıkları hareket ve ritm yoluyla kendilerini ifade ettikleri koro şarkılarıyla ailelerine müzik ziyafeti sundular.

Erken çocukluk dönemiyle birlikte öğrendikleri İngilizce ile söyledikleri şarkılarla izleyenlerini şaşırttılar.

Jimnastik gösterilerini coşkuyla sunan Bahçeşehirli sportmenler,  gösterilerinin sonunda ellerindeki Türk bayraklarıyla ayakta alkışlandılar.

Bahçeşehirli minik dansçılar, rock’n roll ve mambo dansı ile göz doldurdular.

Yalova Bahçeşehir ve Uğur Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Mesut ACAR program sonunda Bahçeşehirli minik öğrenciler tarafından sahneye davet edildi. Yönetim Kurulu Başkanı Mesut ACAR yaptığı konuşmada; bu gösteriyi başarıyla sunan tüm öğrencilerle  gurur duyduğunu ve  Bahçeşehirli öğrencileri yetiştiren öğretmenlerine  teşekkürlerini bildirdi.
YORUM EKLE

banner137

banner138