Yalova Üniversitesi 2.öğretim ücretlerini açıkladı

Türkiye genelinde 29 Ağustos 2012 tarihinde Resmi Gazete’de yayınlanan Bakanlar Kurulu kararıyla üniversite 1.öğretim öğrencilerinden katkı payı alınmayacağı müjdesi gelmişti.

Yalova Üniversitesi 2.öğretim ücretlerini açıkladı
Türkiye genelindeki tüm 1.öğretim üniversite öğrencilerinden katkı payı alınmaması kararının ardından, Yalova Üniversitesi 2.öğretim öğrencileri için öğrenim ücreti miktarlarını açıkladı.

Buna göre Yalova Üniversitesi’nde 2.öğretim öğrencileri 1.dönem için (güz dönemi) İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi (eğitim dili Türkçe olan) 577,5 TL, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi (Eğitim Dili ingilizce olan bölümler, işletme I.Öğretim, Uluslararası ilişkiler I.ve II.Ögretim) 866,25 TL ve Meslek Yüksekokulu 2.öğretim öğrencileri de 385 TL öğrenim ücreti ödeyecek.

Yalova Üniversitesi’nden yapılan açıklamada 2.öğretim öğrencilerinin 3 Eylül 2012 pazartesi gününden itibaren öğrenim ücretlerini Vakıfbank’ın tüm şubelerinden öğrenci numarası ve isim belirtilmek suretiyle ödeyebilecekleri ifade edildi. Açıklamada, banka dekontunun kayıt esnasında kayıt görevlisine teslim edileceği bilgisi de hatırlatıldı.

YORUM EKLE

banner137

banner138