Becan “İlk hedefimiz yeni hizmet binası”

Yalova Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Tahsin Becan, odanın dört yıllık yeni döneminde ilk hedeflerinin odaya yeni bir hizmet binası kazandırmak olduğunu söyledi.

Becan “İlk hedefimiz yeni hizmet binası”
Yalova Ticaret ve Sanayi Odası’nın kendisine yakışan yeni bir hizmet binasına kavuşturulması için çaba sarf edeceklerini belirten Tahsin Becan, “Mevcut binamız birçok açılardan yetersiz kalıyor. Yaşlı meclis üyelerimiz var, onlar binaya girip çıkarken zorluk çekiyorlar, daha modern bir bina kaçınılmaz” diye konuştu.

YTSO’nun önümüzdeki dört yıllık hedeflerini kamuoyuyla paylaşan Becan, Yalova’nın en önemli simgelerinden birisi olan çiçeğin de İstanbul Kadıköy iskele meydanında olduğu gibi, Yalova iskelesinde de aynı şekilde satış stantlarıyla sergilenmesini hedeflediklerini söyledi.

“Esnafın sorunları için komisyon kuracağız”

Dört yıllık hedeflerinin en önemlilerin başında, esnafa yönelik çalışmaların geldiğini dile getiren Becan, “Öncelikli olarak bir komisyon kurup, esnafın şikayetlerini dinleyip, ne yapabiliriz konusunu masaya yatıracağız. Esnafın en büyük şikayeti, ziyaret ettiğimizde oda için ne yaptınız oluyor.  Kuracağımız komisyonla ilk olarak esnafa yönelik çalışma başlatmayı hedefliyoruz” diye konuştu.
YORUM EKLE

banner137

banner138