YTSO Tam Kadro Fuarda Yer Aldı

Yalova Ticaret ve Sanayi Odası yönetimi İzmir’de gerçekleştirilen Travel Turkey Turizm Fuarında ilin tanıtımına destek verdiler.

YTSO Tam Kadro Fuarda Yer Aldı

Bu yıl 6-8 Aralık 2018 tarihleri arasında 12’ncisi düzenlenen Travel Turkey Turizm Fuarında, Doğu Marmara Kalkınma Ajansı (MARKA) çatısı altında Kocaeli, Düzce, Bolu, Sakarya ve Yalova illeri tanıtıldı.Yalova standında süs bitkileri, kivi ve kivi reçeli, Yalova Balı, Yalova Kolonyası, Armutlu ve Termal kaplıcaları, trekking alanları doğa ve deniz turizmi tanıtıldı. İlginin yoğun olduğu Yalova Standını, Odamızı temsilen YTSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Kenan Engin, YTSO Yönetim Kurulu Üyeleri Hakan Gençer ve Sabahattin Çetin ile YTSO Meclis Kâtip Üyesi İhsan Yılmaz ziyaret etti.

Fuar açılışı sonrasında Turizm Bakanı Mehmet Ersoy, Diyarbakır Valisi Hasan Basri Güzeloğlu, İzmir Vali Yardımcısı Ahmet Ali Barış, TÜRSAB Başkanı Firuz Bağlıkaya Yalova Standını ziyaret edenler arasındaydı. Ziyaretçilerinde yoğun ilgi gösterdiği Yalova Standında ziyaretçilere çeşitli ikramlarda bulunuldu. YTSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Kenan Engin, “Coğrafi konum olarak yeşilin ve mavinin birleştiği, tarihi ve kültürel bakımdan birçok medeniyetin durak ve yerleşke noktası olmuş Marmara Bölgesinin turizm alanında yükselen şehri Yalova’nın bu fuar aracılığıyla tüm dünyaya tanıtılmasında başta İl Kültür Müdürümüz Şeref Tali olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Biz YTSO olarak ilimizin ulusal ve uluslararası alanda tanıtımına katkı sağlayacak her organizasyonu maddi ve manevi olarak destek veriyoruz. Bundan sonraki süreçte de vermeye devam edeceğiz” dedi.

YORUM EKLE