Genç Girişimciler Başkan Tutuk ile Buluştu Genç Girişimciler Başkan Tutuk ile Buluştu

yalova-adalet-birlik-partisi-belediye-baskan-aday-proje (2)Yalova Adalet Birlik Partisi Yalova Belediye Başkan Adayı Murat Kalaycı, halktan gelen talep, fikir ve beklentileri önemsediklerini söyledi. Kalaycı, "Büyük bir özveri ve heyecanla ilimize hizmet etmek için yola çıktık. Çıktığımız bu kutlu davamızda 1 Nisan’da bayrağı teslim alıp göreve başladığımızda halkımızla işbirliği içinde hareket edeceğiz. İlimizin sorunlarını çözüme kavuşturma noktasında sürekli halkımızla istişare içerisinde olacağız ve ortak fikirlerde buluşarak sorunlarımızı birlikte çözeceğiz. Halktan aldığımız yetkiyi yine halka hizmet etmek noktasında kullanacağız” dedi.
“Her mahalleye eşit hizmet götüreceğiz”
Hiç kimseye bölgesel ayrımcılık yapılmayacağını vurgulayan Kalaycı, “Allah nasip ederse her mahalleye eşit hizmet götüreceğiz. İlk önceliğimiz vatandaşın memnuniyeti olacak. Tüm imkân ve olanaklarımızı, bütün enerjimizi Yalova’ya hizmet etme noktasında kullanacağız. Gerek Altyapıdan Gerek üstyapıya, içme suyundan yeşil alanlara kadar ilimizin ihtiyaç duyduğu tüm yatırımları hayata geçireceğiz” ifadelerini kullandı.
“Hizmet ve yatırımlar artacak”
Milletin bu emaneti 31 Mart’ta kendilerine teslim ettiği gün millete verimli olmak için çalışacaklarını açıklayan Kalaycı, “Halkımız bizden hizmet bekler. Bizler Bunun sorumluluğunun farkındayız. Yalova'mızda yapacağımız hizmetlerimizin konuşulacağı yarınlar bizi bekliyor. Hedefimiz Yalova'nın her karışını standarttı yüksek bir şehir haline getirmek Yalova'nın tüm bağdaşları ile sık sık bir araya geleceğiz. Önümüzdeki tüm projeleri 5 yılda hayata geçirmeye çalışacağız” şeklinde konuştu. Turizm, tarım, ve hayvancılık başta olmak üzere Yalova'nın özelinde hazırladıkları projelerin olduğunu söyleyen Kalaycı, “Üretimi ve istihdamı esas alan, potansiyellerimizi harekete geçirerek Yalova’mızda büyük yatırımlarda yapmayı planlıyoruz. Yalova’mız bu konuda öncü olacak konumdadır. Güzel ve hizmet dolu bir beş yıl bizi bekliyor. Yalova’mızın geleceği için yapılmamış, işleri yapmayı hedefliyoruz. Bu kutsal görevi üstlenirken halkımın desteğini yanımda görmek arzusundayım. Arzu edilen hizmetleri ve layık olan hizmeti sunmaya geliyoruz. 31 Mart’ta tüm hemşehrilerimizden destek ve dua bekliyorum" dedi.

Editör: Arda Yavuz