Haftalık Astroloji ve Nümaroloji yorumları Haftalık Astroloji ve Nümaroloji yorumları

Yalova Belediyesi, şehrin daha estetik ve daha konforlu yollar, cadde ve sokaklara kavuşması adına Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı bütün ekipleri ile sahada çalışmaya devam ediyor. Başlatılan çalışmalarda; Vatan Caddesi (Yakup Acar Caddesi ile İdil Sokak arası) ve Rahmi Üstel Caddesi (Şehit Ömer Faydalı Caddesi ile Kumru Sokak arasında) yer alan bozuk satıh, freze ile kazılıp akabinde bu güzergâhlara asfalt serimi de gerçekleştirildi. Yalova Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’nden alınan bilgiye göre; freze çalışması tamamlanan kısımlara toplamda 3 Bin ton asfaltın döküldüğü öğrenildi.

Yalova Belediyesi Freeze Calisma Asfalt (4)Konu ile ilgili açıklama yapan müdürlük yetkilileri; “İlimiz genelinde bozulan ve tahrip olan bazı cadde ve sokaklarda asfaltlama çalışmaları yapmaya devam edeceğiz. Şehrimizde özellikle sık kullanılan bu ve bunun gibi bozuk yolların tamirlerini ve asfaltlamasını geciktirmeden tamamlıyoruz. Ekiplerimiz gece-gündüz demeden vatandaşlarımızı konforlu ulaşıma kavuşturmak için yoğun gayret göstermeyi sürdürecek” ifadelerine yer verdi.

Yalova Belediyesi Freeze Calisma Asfalt (6)Yalova Belediyesi Freeze Calisma Asfalt (5)Yalova Belediyesi Freeze Calisma Asfalt (3)Yalova Belediyesi Freeze Calisma Asfalt (1)

Editör: Arda Yavuz