Topçular, “Sözün Bittiği Yerdeyiz”

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Yalova İl Başkanı Hasan Topçular ve il yönetimi Yalova şehir mezarlığında bulunan asker ve polis şehitliğinde PKK’nın gerçekleştirdiği terör olaylarını protesto etmek etti. Topçular ve beraberindeki heyet şehitlerin başında fatiha okudu.

Topçular, “Sözün Bittiği Yerdeyiz”
 Şehitlikte bir basın açıklaması yapan MHP İl Başkanı Hasan Topçular, 11 yıllık AKP İktidarında asker ve polis şehit sayısının giderek arttığını, AKP iktidarının açılım politikaları sonucunda  her gün  birkaç evden şehit  ağıtların yükselmeye başladığını söyledi.

Topçular, Türkiye’nin artık sözün bittiği yerde olduğunu belirterek “ MHP olarak ülkenin bölünmesine izin vermeyeceğiz tüm vatandaşları MHP çatısı altında birleşmeye çağırıyoruz” dedi

Ülkenin her geçen gün bölünmeye doğru yol aldığını söyleyen Topçular, bu ihanetin içinde olanları TBMM'de görmek istemediklerini belirterek “ Askerimize, polisimize ve sivil vatandaşlarımıza yönelik saldırılar artık sabrımızı iyiden iyiye taşırmıştır.. İçimiz acıyor, yüreğimiz yanıyor. Biz MHP’lileri, Şehit kanı üzerinden siyaset yapmakla suçlayanlar ihanetin tam içindeler. TBMM çatısı altında terörle kucak kucağa olanlar var.” dedi

Türkiye’nin Her gün şehit haberleriyle uyandığını söyleyen Topçular “  Şehitlerimiz için, '3 Mehmetçik' diyecek kadar devşirme olmuş kişilerin tutumu bizi üzmektedir. Hangi partiden olursa olsun bu ihanetin içinde olan milletvekillerini TBMM'de görmek istemiyoruz" dedi.

Bu ülkenin evlatlarına kurşun sıkanlar el üstünde tutulurken doğruyu söyleyenlerin Silivri'ye atıldığını söyleyen Topçular, "Bugün bu millet öyle duyarsız bir hale getirildi ki. Doğru konuşan herkesi Silivri'ye attılar.. Bu ülkenin göz bebeği komutanlar Silivri'ye yatıyor. Ama bu ülkede bizim evladımıza kurşun sıkan namussuzlar el üstünde tutulmaktadırlar. Bunu kabullenmek mümkün değildir. Meclis bir an önce ayağını denk almalıdır" dedi.

Bu ülkeyi seven herkesin artık safını belirlemesi gerektiğini dile getiren Topçular Ülkücülerin bu ülkeyi savunmaktan geri durmayacağının da altını çizdi.
YORUM EKLE

banner137

banner138