Pratik Zebra Perde Yalovalı kadınların gözdesi

Bir süredir satışa sunulan ve hem tül hem de perde olarak kullanım kolaylığıyla tercihlerde başı çeken zebra perdeler, Yalovalı kadınlardan da büyük ilgi görüyor.

Pratik Zebra Perde Yalovalı kadınların gözdesi
Yalova’da yıllardır ev tekstili, mefruşat ve perde çeşitleriyle kent halkına hizmet sunan Geyveli Kaptanlar Tekstil ve Mefruşat Mağazaları sorumlusu Mehmet Kaptan, zebra perdelerin kullanım kolaylığıyla evinde değişiklik yapmak isteyen, evinin havasının değiştirmek isteyen kadınların ilgi odağı olduğunu söyledi.

İlkbahara girdiğimiz şu günlerde, evinin dekorunun değiştirmek, farklı bir hava yaratmak isteyen Yalovalı kadınların perde tercihinde ilk sırayı zebra perdeler alıyor. Zebra perdelerin hem kullanışlı hem de modern çizgisiyle büyük ilgi gördüğünü belirten Mehmet Kaptan, “Şu anda zebra perdeler hem tül hem perde özelliği taşıması nedeniyle pratikliği ve silinerek temizlenebilme özelliği dolayısıyla tercihlerde başı çekiyor. Zebra perde hem tül hem perde olarak tek mekanizmayla takılarak kolayca kullanılabiliyor. Hem modern, hem de çok kullanışlı. Sadece salon için değil, çocuk odası, mutfak ve evin her köşesi için kullanmak mümkün. Çocuk odası, mutfak gibi kullanım amacına göre birbirinden farklı desen ve renk çeşitleri mevcut. Evini yenilemek, evine yeni bir hava katmak isteyen Yalovalı kadınları mobilya ve dekorlarına uygun birbirinden çarpıcı modellerle tanışmak üzere mağazalarımıza bekliyoruz” dedi.

YORUM EKLE

banner137

banner138