Kariyerli Kadınlar Zirvesi'ne Büyük İlgi Kariyerli Kadınlar Zirvesi'ne Büyük İlgi

Kadın personellerin yanı sıra erkek personelin de büyük ilgi gösterdiği söyleşinin açılış konuşmasını gerçekleştiren İl Müdürü Suat Parıldar; “Kökleri 1857 yılına kadar dayanan 8 Mart Emekçi Kadınlar Günü’nü kutlamak için arkadaşlarımız çok ciddi emek harcadılar. Hayatın her alanında mücadele haklarından asla vazgeçmeyen, inancını ve kendine güvenini asla kaybetmeyen güçlü kadının günü Dünya Emekçi Kadınlar Günü, farkındalık adına kadınlarımıza verilen en özel günlerin arasında en önemli gündür desek aslında hiç de abartmış olmayız. Çalışma hayatım boyunca kadınların detaycılığını, mükemmeliyetçiliğini her zaman çok önemsemişimdir. Kadınlarımızın bu anlamlı gününe biraz daha heyecan katmak, önemli olduklarını daha çok hissetmelerini sağlayabilmek için hazırlanan programa katılımlarından dolayı Prof.Dr. Senay Yürür Karslıoğlu hocamıza çok teşekkür ediyorum” dedi.

Yalova Tarim Orman Mudurlugu Universite Rektor Yardimcisi Senay Yurur Karslıoglu Personel Soylesi (5)Daha sonra Yalova Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof.Dr. Senay Yürür Karslıoğlu kurum personeliyle oldukça keyifli bir söyleşi gerçekleştirdi.  İl Müdürü Suat Parıldar’ın katılımlarından dolayı Prof. Dr. Senay Yürür Karslıoğlu’na hediye takdim ettikten sonra kadın personeller Atatürk Bahçe Kültürleri Merkez Araştırma Enstitüsü yerleşkesi içerisinde bulunan Geofit Bahçesi’ni gezdi.

Yalova Tarim Orman Mudurlugu Universite Rektor Yardimcisi Senay Yurur Karslıoglu Personel Soylesi (4)Yalova Tarim Orman Mudurlugu Universite Rektor Yardimcisi Senay Yurur Karslıoglu Personel Soylesi (6)Yalova Tarim Orman Mudurlugu Universite Rektor Yardimcisi Senay Yurur Karslıoglu Personel Soylesi (1)Yalova Tarim Orman Mudurlugu Universite Rektor Yardimcisi Senay Yurur Karslıoglu Personel Soylesi (2)

Editör: Arda Yavuz