Seher Ahmetzade bu akşam Yalova Fm’in konuğu

Mask’ın konuğu Seher Ahmetzade olacak. Bu akşam 20.00’de Yalova’nın ilk internet radyosu olan Yalovafm.com’da Yalovalı müzikseverlerle buluşacak.

Seher Ahmetzade bu akşam Yalova Fm’in konuğu
Usta radyocu Emre Karaoğlu’nun programına katılacak olan Ahmetzade, bir kaç ay once müzik dinleyicilerinin beğenisine sunulan ilk albümü ‘Daha Yüksek’ten parçalar söyleyecek, müzik yolculuğunu anlatacak. Kendi beste ve sözlerini yazan genç sanatçı, Nisan 2011'de ilk single'ı olan "Şelale"yi dinleyicileriyle paylaştı. Sanatçı  tüm söz ve müziklerin kendisine ait olduğu ilk albümü Daha Yüksek ile Kasım 2012'de müzikseverlerle buluştu.

RedRec Müzik etiketiyle raflardaki yerini alan olan albümün aranjörlüğünü Ozan Yılmaz ve Burak Yerebakan, prodüktörlüğünü ise Seher Ahmetzade ve Reha Ahmetzade üstlendi. Albümün ilk video klibi, ünlü yönetmen Mete Özgencil tarafından, albüme adını veren Daha Yüksek parçasına çekildi. Albümde tek bir Seher'in olmadığını vurgulayan Azeri kökenli sanatçı, bestelerinin de bunu yansıttığını ve tıpkı ünlü roman Dr.Jeykll ve Bay Hyde'da olduğu gibi, oldukça karşıt ruh hallerine bürünebildiklerini belirtiyor. Bu güzel söyleşi yarın saat 20.00’de Yalovafm.com’da olacak.

 

YORUM EKLE

banner137

banner138