Arslan, DP Genel Başkanı İle Buluştu

Taşköprü Belediye Başkanı İsmail Arslan, DP Bursa İl Teşkilatı'nca düzenlenen iftar programına katıldı. Arslan, programda Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal ve DP Genel Başkan Yardımcısı Barbaros Binicioğlu ile de bir araya geldi.

Arslan, DP Genel Başkanı İle Buluştu

DP Bursa İl Teşkilatı'nca düzenlenen iftar programı Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal ve DP Genel Başkan Yardımcısı Barbaros Binicioğlu’nun da katılımı ile gerçekleştirildi. İftar yemeğine Taşköprü Belediye Başkanı İsmail Arslan da DP İl Yöneticileri ile birlikte katıldı. İftar öncesinde Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal ve DP Genel Başkan Yardımcısı Barbaros Binicioğlu ile bir araya gelen Arslan, belediye çalışmaları hakkında bilgiler verdi. Taşköprü beldesinde sürdürülen çalışmaları yakından takip ettiğini ifade eden Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal, Arslan ve ekibini kutladı.
İftar sonrasında bir konuşma yapan Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal, “DP olarak dün yaptık bugün de yapabileceğimizin farkındayız. O açıdan bu büyük ülkenin can alıcı, can yakıcı her meselesini çözmeye talibiz. Önümüzdeki süreç inşallah milletimiz için hayırlı olsun. Belki de Türk demokrasisinin en büyük sınavıyla karşı karşıyayız. Bu noktada kurucu irademizin ortaya koyduğu değerleri, inançları, felsefeyi tüm dava arkadaşlarımızla yarına taşımak için mücadele veriyoruz. Bu ülkenin refahı için, insanlarımızın evlatlarının geleceğinden emin olabildiği bir Türkiye için mücadele veriyoruz. Hukukundan emin olduğu bir Türkiye için veriyoruz” diye konuştu.

YORUM EKLE