CHP’li kadınlar Aile Haftası’nı kutladı

CHP Merkez Yürütme Kurulu üyesi Esen Kutluata ve Macide Arıkan, CHP Yalova İl Kadınlar kolunun düzenlediği etkinliğe katıldı. 14-20 Mayıs tarihleri arasında kutlanan Aile Haftası etkinlikleri kapsamında CHP İl Kadınlar Kolu Gazipaşa Caddesinde bulunan Kanka Cafe’de toplantı düzenledi.

CHP’li kadınlar Aile Haftası’nı kutladı
Toplantıya CHP İl Kadınlar Kolu Başkanı Nurten Özbakır, CHP Merkez Yürütme Kurulu üyesi Esen Kutluata ve Macide Arıkan,  CHP İl Başkanı Özcan Özel, Merkez İlçe Başkanı Burçin Tangürek il ve ilçe yöneticileri hazır bulundu.

CHP İl Kadınlar Kolu Başkanı Nurten Özbakır’ın açış konuşmasıyla başlayan toplantıda konuşan Özbakır, CHP’ye yeni üye olan kadın üyelerin birbirleriyle tanışmasına olanak sağlamak parti içersinde çalışmaları değerlendirmek amacıyla toplantıyı düzenlediklerini belirkerek CHP’li kadınların yerel seçime hazır olduklarını, her mahallede ve her sokakta örgütlenme çalışmalarına ağırlık verdiklerini söyledi.

CHP Merkez Yürütme Kurulu üyesi Esen Kutluata ve Macide Arıkan Yalova’da CHP’’nin çalışmalarını yakından takip ettiklerini olumlu çalışmalara imza attığını belirterek, Türkiye’ye asıl yön veren bireylerin kadınlar olduğunu CHP’nin siyaset anlayışında kadının önemine vurgu yaptılar.

CHP Yalova İl Başkanı Özcan Özel ise yaptığı konuşmada,  CHP İl Kadınlar kolunun Yalova’da ciddi bir çalışma içersinde olduğunu görmekten mutluluk duyduğunu belirterek şöyle konuştu.

“Yerel seçimlere doğru Partili kadınlarımızın hazırlıklı ve istekli görmekten ayrıca mutlu olduğumu ifade etmek istiyorum. Çalışmalarımızı her seçim bölgesinde daha da pekiştirmeliyiz. Yalova genelinde 550 sandıkta görev yapacak sandıkların başında mutlaka bir genç ve kadın üyemiz görev almalıdır.” dedi

YORUM EKLE

banner137

banner138