Çiftlikköy Ak Parti Teşkilatında Şok

AK Parti Çiftlikköy ilçesinde ilçe başkanlığı, meclis üyeliği yapan belediye başkan adayı da olan Murat Bektaş partisinden istifa ederek İYİ Parti saflarına katıldı.

Çiftlikköy Ak Parti Teşkilatında Şok

Yerel seçime az bir süre kala AK Parti Çiftlikköy İlçe Teşkilatında şok yaşatan bir gelişme gerçekleşti. AK Parti’de ilçe başkanı olarak görev yapan, il genel meclis üyesi olan ve partisinde belediye başkan aday adayı da olan Murat Bektaş partisinden istifa etti. Ardından İYİ Parti’ye katılan ve buradan belediye meclis üyesi adaylığı başvurusu gerçekleştiren Bektaş’ın kalabalık bir grupla birlikte önümüzdeki birkaç gün içerisinde gerçekleşecek törenle İYİ Parti saflarındaki yerini alacağı dile getirildi.

AK Parti Gençlik Kollarından birçok isim geçtiğimiz günlerde partilerinden istifa edip İYİ Partiye katılmıştı. AK Parti Çiftlikköy Belediye Başkan aday adayı olan Aydın İcebiz’in de partisinden istifa ederek İYİ Parti’ye geçmesi sonrasında Murat Bektaş’ın İYİ Parti’ye katılmasının AK Parti kanadından şok etkisi yaptığı konuşuluyor.
 

YORUM EKLE

banner137

banner138