"Her Mahallemizi Hizmetle Buluşturacağız"

Yeni dönem için AK Parti’den Yalova Belediye Başkan Adayı Yusuf Ziya Öztabak, mahalleleri karış karış gezip, vatandaşların sorunlarını dinleyerek çözüm projelerini açıklamaya son sürat devam ediyor.

"Her Mahallemizi Hizmetle Buluşturacağız"

Fevzi Çakmak Mahallesi sakinleri ile bir araya gelen AK Parti Yalova Belediye Başkan Adayı Yusuf Ziya Öztabak, kentin yerinde saydığı son 5 yılını vatandaşlarla birlikte özetleyerek, 'Yalova'yı artık icraatler ile buluşturmanın vakti geldi de geçiyor. Vatandaşlarımız çevre illere gittiği zaman gördükleri gelişmişlik seviyesi ile Yalova'ya döndüğünde neyin ne olduğunu, kentin gelişmesi adına bir faaliyetin olmadığını anlayabiliyor. Bizler kenti ileriye taşıyacak projelerimizin yanında, her mahallemiz için ayrı ayrı her ihtiyaca cevap vereceğiz ve projeleri hayata geçireceğiz' dedi.
"Kapalı Pazar Alanı Olmayan Mahalle Kalmayacak"
Vatandaşlardan gelen taleplerdeki taziye evi, sağlık ocağı ile çocuk oyun parklarının bir hizmet olmadığını, bir ihtiyaç olduğunu hatırlatan Öztabak, 'Her mahallemize temel ihtiyaçların yanı sıra altyapısı sorunlarından, kapalı pazar yerlerine kadar eksiklerini tamamlayacağız. Halkımız kapalı pazar yerleri ile daha modern ve düzenli bir alanda hem alışverişlerini gerçekleştirecek, hem de pazarcı esnaf kardeşlerimiz de yağmuru çamuru düşünmeden daha korunaklı bir şekilde işlerine odaklanabilecekler. Fevzi Çakmak mahallemizde yapacağımız ilk çalışmalarımız ise spor kompleksinin yeniden yapılması, yeni bir otopark, cami bahçelerimizin düzenlenmesi ile zaman zaman korku ile yürünen ve karanlıkta kalan bölgeleri de bir an önce sokak aydınlatmalarımız ile donatacağız.' diye konuştu.

YORUM EKLE

banner137

banner138