İYİ Parti’ye Büyük Katılım

Taşköprü CHP Belde teşkilatından istifa eden 30 kişi düzenlenen törenle İYİ Parti saflarına katıldılar. Partiye katılanlar adına konuşan İsmail Arslan, “Taşköprü’de seçimi kazanacağız” dedi.

İYİ Parti’ye Büyük Katılım

CHP’nin Taşköprü Belediye Başkan adayı olarak Nedret Gülen’in gösterilmesine tepki gösteren 30 kişi partiden toplu olarak istifa etmişlerdi. İstifa eden Taşköprülüler İYİ Parti saflarına katılma kararı aldılar. Bu nedenle Çiftlikköy İlçe Teşkilatında bir katılım töreni düzenlendi. İYİ Parti Yalova İl Başkanı Mehmet Çam’ın da katıldığı törende partililere hitap eden Çam, “Bundan sonra sizlerle daha da güçlüyüz. Önce Taşköprü İYİ Parti Belde teşkilatımızı oluşturacak olan bu arkadaşlarımız daha sonra da Taşköprü’de belediyeyi almak için hep birlikte çaba göstereceklerdir. Biz Yalova’da tüm aday gösterdiğimiz noktalarda iddialıyız. Yeni kurulmuş bir parti dahi olsak her geçen gün güçleniyoruz. İktidara hedefin belediyelerden geçtiğini biliyoruz. İYİ Parti ilkelerine uyan herkese kapılarımız sonuna kadar açıktır” dedi.
İsmail Arslan, “3 meclis üyesi, Merkez Mahallesi üyelerinin de aralarında olduğu tüm arkadaşlarımızla birlikte İYİ Parti’ye katıldık. Hep birlikte çalışacak ve seçimde Taşköprü belediyesine İYİ Parti bayrağını dikeceğiz” diye konuştu.  
Ardından partiye katılanların rozetleri takılarak partiye kayıtları gerçekleştirildi. 

Güncelleme Tarihi: 12 Aralık 2018, 13:56
YORUM EKLE