Kılıçdaroğlu İçin Hazırlıklar Tamam

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun 100 milletvekili ile Yalova’da gerçekleştireceği grup toplantısı öncesi hazırlık toplantısı gerçekleştirildi.

Kılıçdaroğlu İçin Hazırlıklar Tamam

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve 100'ü aşkın CHP Milletvekilinin katılımıyla 17 Ağustos depreminin 23. yılında Yalova'da gerçekleşecek olan CHP gurup toplantısı öncesinde CHP İl binasında, Yaşar Okuyan, CHP İl Başkanı Mehmet Gürel, Belediye Başkanı Vefa Salman, Merkez İlçe Başkanı Erdem Doğancı ve il yöneticilerin katılımıyla toplantı yapıldı.

CHP İl yöneticilerin katılımıyla yapılan toplantıda, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve 100'ü aşkın CHP Milletvekilinin katılımıyla gerçekleşecek olan CHP gurup toplantısı öncesinde yapılacak olan çalışmalar değerlendirildi. Çalışma ve Sosyal Güvenlik eski Bakanı Yalova eski Milletvekili Yaşar Okuyan düzenlenen toplantının ardından yaptığı açıklamada, "Yalova CHP il örgütü ile toplantı yaptık. İl Başkanımız Mehmet Gürel ve görevden alınan Belediye Başkanımız Vefa Salman ve arkadaşlarımızla Yalova ve Türkiye'mizin geleceği ile ilgili değerlendirmeler yaptık" dedi.

YORUM EKLE