“Özlenen Birlikteliğin Adımlarını Attık”

Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman CHP Yalova İl Teşkilatına iade-i ziyarette bulundu. Burada konuşan CHP Yalova İl Başkanı Nur Koçak ise, “Özlenen birlikteliğin adımlarını attık” dedi. 

“Özlenen Birlikteliğin Adımlarını Attık”

CHP ve Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman arasında esen soğuk rüzgarlar seçim arifesinde yerini meltem rüzgarlarına bıraktı. CHP Yalova İl Başkanı Nur Koçak ve yönetim kurulunun Başkan Salman’ı makamında ziyareti sonrasında, başkan Salman da partisine iade-i ziyarette bulundu. Burada konuşan CHP Yalova İl Başkanı Nur Koçak, “" Özlenen birlikteliğin adımlarını attık. Artık çalışma zamanıdır. Atamızın Yalova Benim Kentimdir deyişini unutmadan, ülkemiz adına birçok kararların alındığı Yalova'dan kurduğu Cumhuriyet adımlarını korumaya azimliyiz. 2014 de Yalova genelinde aldığımız 5 belediye bize yetmez tamamına talibiz. Belirttiğim gibi çok çalışacağız” dedi.
Alaattin Fitoz, Ertan Şener, İsmail Mutlu, Muzaffer Yazgan, Cemil Fitoz ve eski Merkez ilçe yöneticilerinin de hazır bulunduğu ziyarette Genel Merkezden gelecek seçim çalışmalarına ilaveten Yalova Merkezde yapılacak ilave çalışma programı oluşturulması üzerinde görüş alış-verişinde bulunuldu.

YORUM EKLE