Taşköprü AKP teşkilatında 94 kişiye rozet

Köprü Beldesi’nde yapılan AKP İl Danışma Meclis toplantısında 94 kişi rozet takarak AKP saflarına katıldı.

Taşköprü AKP teşkilatında 94 kişiye rozet
AKP İl Danışma Meclisi toplantısı Taşköprü Belediyesi Kültür ve Spor Merkezinde yapıldı. AKP Yalova ve ilçe teşkilatlarının yönetim kurullarının katıldığı toplantıda Taşköprü Beldesi’nden AKP’ye katılım ve rozet takma töreni gerçekleştirildi. 94 kişiden oluşan yeni partililere rozetleri AKP Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Hüseyin Bürge, Yalova AKP Milletvekili Temel Coşkun, AKP İl Başkanı Mustafa Pehlivan, AKP İlçe Başkanı Ömer Arslan, İl Genel Meclisi Başkanı Ali Rıza Alkış tarafından takıldı.

İl Danışma Kurulu toplantısında konuşan Taşköprü Belediye Başkanı Şaban Ertan “ Bugün beldemizde düzenlenen Yalova AKP İl Danışma Meclisi Toplantısına hepiniz hoş geldiniz, şeref verdiniz, bizleri onurlandırdınız. Bu vesile ile Tüm katılımcıları saygı ile selamlıyorum” dedi.

Taşköprü’nün  bugün dünden daha heyecanlı, daha güçlü olduğunu belirten Başkan Ertan, “Çünkü bugün aramıza 94 tane daha Taşköprü sevdalısı katıldı. Hepiniz birer seçilmiş insanlarsınız. Katılımınız bizlere güç verdi, destek verdi, çalışma hırsı verdi. AKP Taşköprü Teşkilatı olarak bizlerde Belediye Başkanı ve Meclis Üyeleri olarak bize göstermiş olduğunuz teveccühün altında kalmamak için daha fazla çalışmak zorunda olduğumuzun bilincindeyiz ve sizlerin bize olan bu inançlarınızı boşa çıkartmayacağımızdan da emin olabilirsiniz” dedi.

Taşköprü Beldesinden AKPye üye olarak katılan 94 kişinin listesi şöyle açıklandı:

Recep Akgül, Ali Çıtak, Besim Akkanat, Osman Tezcan, Yusuf Keçici, Mehmet Yalçın, Ramazan Çıtak, Ömer Başkan,Mustafa Doğan Refik Gin, Önder Tarıkulu, İsmet Kılıç, Ali Gök, Ali Vargün, Arif Uyanık, Bekir Çimen, Berkay Kılıç, Bilal Kılıç, Emre Gök, Ercan Türkay, Ersin Doğan Erdoğan Yıldırım, Ergün Kaya, Fevzi Ebcim, Gürsel Kambur, Hakan Güney, Hidayet Çınar, Hüseyin Engin, Hüseyin Ilgaz, Hüseyin Kaya, Hüseyin Kirenci, Hüseyin Vatansever, İsmail Çelik, İsmail Güney, İsmail Türkay, İsmail Uyanık, Kadir Özgür, Kemalettin Doğan, Mahfus Altınmakas, Recep Aydın,Mehmet Dere, Mehmet Fidan, Mehmet Özdemir, Selahattin Zıvalı, Miraç Uzun, Murat Dereli, Mustafa Altınmakas, Tamer Bolada, Mustafa Canki, Mustafa Türk, Nayim Ünlü, Nazif Ziver Demirel, Okan Ilgaz, Onur Işıldak, Orhan Korucu, Rahmi Özçelik, Ramazan Türkay, Recep Kılıç, Savaş Dereli, Semih Uysal, Serhat Özer, Süleyman Omaç, Şenol Uzun, Şevket Kalaycıoğlu, Şevki Serbest, Turgut Muhtaroğlu, Ümmet Dolu, Yahya Engin, Yunus Aygün, Ökkeş Gök, Feyza Ebcim Salman, Mehriban Doğan, Mahmut Fındık, Kemalettin Doğan, Sercan Uluğ, Murat Dereli, Bağdat Göker, Betül Gümüş, Elif Türkmenli, Fatma Engin, Hafise Şezen, İlknur Sarı, Lütfiye Sevim, Meryem Uygur, Necla Yıldırım, Necmiye Kırış, Nesrin Gök, Nur Sayar, Nuriye Çelik, Ayfer Sungur, Özlem Kaya, Selda Altınmakas, Sevim Kara, Sevim Tekirgöl, Vildan Şeker, Zahide Altınmakas, Zübeyde Bayhan.

YORUM EKLE

banner137

banner138