Yalova Ticaret ve Sanayi Odası ev sahipliğinde düzenlenen Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Marmara Bölge Toplantısı, bölgenin iş dünyasının önemli isimlerini bir araya getirdi. Yalova Genç Girişimciler Kurulu'nun öncülüğünde gerçekleşen toplantıya, TOBB Girişimcilik Müdürü Duygu Kılıç da katılım sağladı.

Bu Kadarı 'Pes' Dedirtti: Asansöre Tuvaletini Yaptı Bu Kadarı 'Pes' Dedirtti: Asansöre Tuvaletini Yaptı

Toplantıya Sakarya, Kocaeli, Bilecik, Bursa ve Balıkesir İl İcra Kurul Başkanları ve Kurul Üyeleri de katılarak bölgesel iş birliği ve iş fırsatlarını değerlendirdi. Katılımcılara TOBB'un güncel çalışmaları hakkında bilgi aktarılırken, sektörel sorunlar ve talepler de masaya yatırıldı.

Toplantı Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Safa Kaya’nın katılımcılara Yürüyen Köşk temalı tabak hediye etmesinin ardından toplu fotoğraf çekilmesiyle son buldu.

Yalova Tobb Marmara Birlik Toplanti Ytso (4)“Görüş alışverişinde bulunduk”

Toplantı ardından bir açıklamada bulanan Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Safa Kaya, katılımcılara teşekkür etti. Başkan Kaya, “TOBB Marmara Bölge Toplantısı'nın Yalova'da gerçekleşmesi, bölgesel iş birliğinin güçlenmesine önemli bir katkı sağladı. Toplantıda bölge olarak önümüzdeki süreçte yapılacak faaliyetler hakkında görüş alışverişinde bulunduk. Ev sahipliğini yaptığımız bu toplantıda bölgenin iş dünyasının önde gelen isimlerini kentimizde ağırlamaktan onur duyduk. Bu vesileyle, katılımcılara teşekkür ediyor, bölgesel iş birliğimizin daha da güçlenerek devam etmesini diliyorum” dedi.

Yalova Tobb Marmara Birlik Toplanti Ytso (1)YTSO Genç Girişimciler Kurulu, 60 kişilik kafileyi Yalova'da ağırlamanın yanı sıra katılımcılara Yalova'nın eşsiz güzelliklerini keşfetme fırsatı sundu. Toplantının ardından Termal'in güzelliklerini yakından görme fırsatı yakalayan misafirler, buradan Garden AŞ'de yer alan çiçekçileri ziyaret ederek unutulmaz bir gün geçirdiler.

Yalova'nın ev sahipliğinde gerçekleşen bu toplantı, bölgesel iş birliğinin güçlenmesine önemli katkılar sağladı.

Yalova Tobb Marmara Birlik Toplanti Ytso (8)Yalova Tobb Marmara Birlik Toplanti Ytso (9)Yalova Tobb Marmara Birlik Toplanti Ytso (6)Yalova Tobb Marmara Birlik Toplanti Ytso (7)Yalova Tobb Marmara Birlik Toplanti Ytso (5)Yalova Tobb Marmara Birlik Toplanti Ytso (2)

Editör: Arda Yavuz