yalova-altinova-vakifbak-ilkokul-kermes-ogrenci-belediye-baskan-ziyaret (5)Altınova Belediyesi Kapalı Pazar Yeri’ndeki kermesi ziyaret eden Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, küçük de olsa okullarına katkı için bir araya gelen tüm velilere teşekkür etti.

Büyük ilgi gördü

Altınova Belediyesi Kapalı Pazar alanı, Vakıfbank İlkokulu Okul Aile Birliği’nin düzenlendiği kermese ev sahipliği yaptı. Çocuklarının eğitim gördüğü okula destek sağlamak için kolları sıvayan Okul Aile Birliği üyesi anneler, evlerinde hazırladıkları pasta, börek, tatlı gibi yiyecekleri kurdukları stantta satışa sundu. Kermes hem alışverişe gelen vatandaşlar hem de pazarcı esnafından büyük ilgi gördü. Okul öğrencilerinin de kermese akın etmesiyle Pazar yeri adeta şenlik alanına döndü.

Başkan Fazlaca’dan Hicri Yılbaşı ve Muharrem Ayı Mesajı Başkan Fazlaca’dan Hicri Yılbaşı ve Muharrem Ayı Mesajı

yalova-altinova-vakifbak-ilkokul-kermes-ogrenci-belediye-baskan-ziyaret (4)Okula katkı

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral da kermesi ziyaret edip, hem stantta görev alan okul aile birliği üyeleriyle sohbet etti hem de alışveriş yaparak okula destek sağladı. Okul Aile Birliği’nin talebi üzerine kapalı Pazar alanında stant kurulduğunu dile getiren Başkan Oral, “Okul Aile Birliğindeki bayanlarımız, yaptıkları el emeklerinin vatandaşımızla buluşmasını sağlıyorlar. Küçük de olsa okula bir katkı sağlamış oluyorlar. Ben hepsine teşekkür ediyorum. Emek harcayan, aile birliğindeki tüm üyelerimize, velilerimize, hocalarımıza, öğretmenlerimize emekleri için teşekkür ediyorum” dedi.

Editör: Arda Yavuz