Başkan Canbay Festival Anlarını Paylaştı Başkan Canbay Festival Anlarını Paylaştı

Subaşı Belediye Başkanı Turan Canbay, okullarda lise sınavlarına hazırlık için açılan kurslarda eğitim gören öğrencilere soru bankası kitabı dağıttı. Hazırlık kurslarında eğitim alan öğrencileri ziyaret eden Başkan Turan Canbay, öğrencilerle sohbet ederek, öğrencilere başarılar diledi.

Ziyaretin ardından açıklamalarda bulunan Subaşı Belediye Başkanı Turan Canbay, eğitim alanında yaptıkları çalışmalar sayesinde çocuklarımızın başarılarına katkı sağlamanın önemine dikkat çekti.

Gençlerin vatanın, cumhuriyetin ve bayrağın gelecekteki tek sahibi olduğunu ifade eden Başkan Canbay, "Gençlerimizi bilgili ve donanımlı bir şekilde yetiştirmek hepimizin en önemli görevidir. Subaşı Belediyesi olarak eğitimde eşitliği sağlamak ve gençlerimize yeni fırsatlar yaratmak için çalışıyoruz. Amacımız her aşamada eğitime destek olmak. Öğrencilerimize eğitim hayatlarında başarılar diliyorum." Dedi. Çalışmanın başarının kapılarını açacak tek anahtar olduğuna işaret eden Canbay, Subaşı Belediyesi olarak eğitime yaptıkları desteklerden söz ederek, eğitime olan desteklerinin devam edeceğini kaydetti.

Okul müdürleri de verilen desteklerin öğretmenlerin ve öğrencilerin şevkini arttırdığını belirterek Başkan Turan Canbay’a vermiş olduğu destekten dolayı teşekkür etti

Başkan Canbay’dan 8. Sınıflara  Soru Bankası Seti Hediyesi4Başkan Canbay’dan 8. Sınıflara  Soru Bankası Seti Hediyesi3Başkan Canbay’dan 8. Sınıflara  Soru Bankası Seti Hediyesi