Çınarcık Belediyesi ile 32 işçinin sosyal haklarındaki gerekli düzenlemeleri kapsayan toplu iş sözleşmenin son oturumu Çınarcık Belediyesi Hizmet Binasında gerçekleştirildi. Toplantıda Belediye Başkanımız Numan Soyer, Belediye İş Sendikası Kocaeli Şube Başkanı Ertuğrul Çınar ve Çınarcık Belediyesi işçi temsilcileri  katıldı.

Toplu iş sözleşmesi Çınarcık Belediye Başkanımız Numan Soyer ile Belediye İş Sendikası Kocaeli Şube Başkanı Ertuğrul Çınar tarafından imzalandı.

Konuyla ilgili açıklama yapan Belediye Başkanımız Numan Soyer “Toplu iş sözleşmesinde kurumumuzun haklarını gözeterek, işçi personelimizi de mutlu eden bir karara bağladık. Toplu iş sözleşmesinin işçi personelimiz ve belediyemiz için hayırlı olmasını dilerim” şeklinde konuştu.

Belediye İş Sendikası Kocaeli Şube Başkanı Ertuğrul Çınar “Çınarcık Belediye Başkanımız Numan Soyer’in iyi niyetli yaklaşımı sonucunda toplu iş sözleşmesini bir karara bağladık. Tüm Çınarcık Belediyesi işçi personeline imzalanan toplu iş sözleşmesinden dolayı mutlular ve Başkanımız Numan Soyer’e göstermiş olduğu ilgi ve özenden dolayı teşekkür ederim” dedi.

Şehit İbrahim Yüksel Sokak’ta Asfalt Yama Çalışması Yapıldı Şehit İbrahim Yüksel Sokak’ta Asfalt Yama Çalışması Yapıldı

Editör: Arda Yavuz