132 ÖĞRENCİ SAHİL TEMİZLİĞİNE KATILDI

Çiftlikköy Belediyesi 4 Yeni Aracı Araç Filosuna Kattı Çiftlikköy Belediyesi 4 Yeni Aracı Araç Filosuna Kattı

Çiftlikköy Belediyesi’nin de destek verdiği projenin temel amaçlarından birisinin öğrencilerin çevreye karşı duyarlılığını artırmak olduğunu belirten Başkan Silpagar, “Çiftlikköy Gazi Abdurrahman İlkokulu 4. sınıf öğrencilerimiz, Okul Müdürümüz Abdullah Dalgıç ve öğretmenlerimizle birlikte, ÇEDES (Çevreme Duyarlıyım, Değerlerime Sahip Çıkıyorum) Projesi kapsamında Çiftlikköy sahilimizi temizledik. Öğrencilerimize temizlik sonrasında Engelsiz Kafemizde ağırlayarak hediye setlerimizi takdim ettik. ‘Ağaç yaşken eğilir’ diyerek başlattığımız temizlik hareketimiz sizlerin de destekleriyle devam edecek” diye konuştu.

ETKİNLİK SONRASI ÖĞRENCİLERE HEDİYE SETLERİ TAKDİM EDİLDİ

İlçenin Mokamp sahilinden Engelsiz Kafe’ye kadar olan yaklaşık 1000 metrelik bölümde sahil temizliği için heyecanla bir araya gelen öğrencilere Çiftlikköy Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü tarafından eldiven, torba gibi temizlik aparatlarının dağıtılmasından sonra başlayan sahil temizliğine Başkan Silpagar da katıldı. Engelsiz Kafe’de sona eren etkinliğin ardından öğrencilere ve öğretmenlerine Çiftlikköy Belediyesi ekipleri tarafından içinde Çiftlikköy puzzle’ı, Çiftlikköy magneti gibi hediyelik eşyaların bulunduğu hediye setleri takdim edildi.

yalova-ciftlikkoy-belediye-baskan-ali-murat-silpagar-ogrenci-sahil-temizleme (3)yalova-ciftlikkoy-belediye-baskan-ali-murat-silpagar-ogrenci-sahil-temizleme (2)-1yalova-ciftlikkoy-belediye-baskan-ali-murat-silpagar-ogrenci-sahil-temizleme (2)

Editör: Arda Yavuz