yalova-belediye-baskan-ak-parti-aday-esnaf-vatandas-ziyaret-gorusme (1)Başkan Tutuk, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Aydın Kopuz, AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Av. Selihan Dicle Şimşek, AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Muaz Ceylan ve teşkilat üyeleri ile birlikte seçim startını Cumhuriyet Caddesi esnafını ziyaret ederek verdi.

yalova-belediye-baskan-ak-parti-aday-esnaf-vatandas-ziyaret-gorusme (6)Başkan Tutuk, “Yalova için ilk günkü aşkla çalışmaya, durmadan yorulmadan devam edeceğiz. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın güveniyle Yalova’yı daha yaşanabilir bir şehir haline getirmek için var gücümüzle çalışmayı sürdüreceğiz” dedi.

İl Müftüsü Yılmaztürk Camii İnşaatında! İl Müftüsü Yılmaztürk Camii İnşaatında!

Esnaf ziyaretlerinde sıcak karşılanan Tutuk, hemşehrileri ile samimi sohbetler gerçekleştirdi. Başkan Tutuk, yaptığı ziyaretlerle ilgili olarak; “Göreve geldiğimiz günden bugüne kadar şehrin kronikleşmiş sorunlarını akılcı yöntemlerle çözüme kavuşturduk. Şehrimizi biliyor, çalışmalarımızı buna göre şekillendiriyoruz. Esnafımızın da bizlerden isteklerini tek tek yerine getiriyoruz. Bizlerden en çok istenen ışıklandırma çalışmalarını şu ana kadar; İstanbul Caddesi, Fatih Caddesi, Gaziosmanpaşa Caddesi, Sefabey Caddesi ve Cumhuriyet Caddesi’nde tamamladık. Yepyeni projelerle halkımıza hizmete devam etmek istiyoruz” dedi.      

yalova-belediye-baskan-ak-parti-aday-esnaf-vatandas-ziyaret-gorusme (5)yalova-belediye-baskan-ak-parti-aday-esnaf-vatandas-ziyaret-gorusme (4)yalova-belediye-baskan-ak-parti-aday-esnaf-vatandas-ziyaret-gorusme (2)

Editör: Arda Yavuz