Başkan Ertan’dan Jandarmaya ziyaret

Taşköprü Belediye Başkanı Şaban Ertan, Taşköprü Jandarma Karakol Komutanı Jandarma Kıdemli Başçavuş İbrahim Baykuş’u makamında ziyaret ederek, görevinde başarılar diledi.

Başkan Ertan’dan Jandarmaya ziyaret
Taşköprü Belediye Başkanı Şaban Ertan, Belediye Meclis Üyeleri Adem Sarpkaya, İdris Yıldız ve Satılmış Boyun ile birlikte Taşköprü Jandarma Karakol Komutanı Jandarma Kıdemli Başçavuş İbrahim Baykuş’u yeni makamında ziyaret ederek görevinde başarılar diledi.

Ziyaretle ilgili açıklamada bulunan Taşköprü Belediye Başkanı Şaban Ertan, ”Geçtiğimiz günlerde Topçular’ın Taşköprü Belediye sınırları içine dâhil olmasından sonra Topçular’da karakol değişikliği yapıldı. Daha önce Altınova Jandarma Komutanlığı sorumluluk sahasında olan Topçular, geçtiğimiz hafta Taşköprü Jandarma Karakol Komutanlığının denetimine geçti" dedi.

Taşköprü belde halkı olarak Taşköprü Jandarma Karakol Komutanlığı’nın tekrar Taşköprü Beldesi sınırları içerisine gelmesinden duydukları memnuniyeti belirten Taşköprü Belediye Başkanı Şaban Ertan, bu konuda gerekli hassasiyeti gösteren Yalova İl Jandarma Alay Komutanı Jandarma Albay Ahmet Çelik’e de vermiş olduğu destekten dolay teşekkür ettiklerini belirtti.

YORUM EKLE

banner137

banner138