“Altınova’ya Elektrikli Araç Şarj İstasyonu Kurulacak” “Altınova’ya Elektrikli Araç Şarj İstasyonu Kurulacak”

yalova-altinova-belediye-baskan-aday-secim-calisma-kaymakam-ziyaret (1)Seçim çalışmalarına hız kesmeden devam eden AK Parti Altınova Belediye Başkan Adayı Regaip Ahmet Özyiğit, AK Parti Altınova İlçe Başkanı Metin Bülbül ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte kurum ziyaretleri gerçekleştirdi. Bu çerçevede ilk olarak Altınova İlçe Kaymakamı Halil İbrahim Kazar’a konuk olan AK Parti Altınova Belediye Başkan Adayı Regaip Ahmet Özyiğit ve beraberindekiler, ilçe hakkında istişarelerde bulundular. Ziyaretten dolayı son derece memnuniyet duyduğunu dile getiren Altınova Kaymakamı Halil İbrahim Kazar ise Özyiğit’e çıktığı yolda başarılar diledi. 
yalova-altinova-belediye-baskan-aday-secim-calisma-kaymakam-ziyaret (3)AK Parti Altınova Belediye Başkan Adayı Regaip Ahmet Özyiğit ve beraberindekiler daha sonra Altınova İlçe Emniyet Müdürü Halis Kürşat Seçer, Altınova Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Yıldırım Temur ve S.S Altınova Servisçiler Kooperatifimiz Yılmaz Fırat’ı da ziyaret ettiler. Ziyaretlerinde çalışmalarında kurumlar arasındaki koordinasyonu da önemsediğini dile getiren AK Parti Altınova Belediye Başkan Adayı Regaip Ahmet Özyiğit, “Altınova Belediye başkanlığını kazandığımızda kurumlar arasındaki koordinasyon ve işbirliğinin daha da fazla güçlendirilmesi için çalışacağız. Altınova’nın daha güzel hizmetlere ve daha güzel yarınlara ulaşması için kurumlarımızla da birlikte ve istişare kültürünü öne çıkartarak çalışacağız” dedi. 

yalova-altinova-belediye-baskan-ak-parti-yerel-secim-aday-kurum-mudur-ziyaret (1)yalova-altinova-belediye-baskan-aday-secim-calisma-kaymakam-ziyaret (4)

Editör: Arda Yavuz