Çandır; Hamama Giren Terler Çandır; Hamama Giren Terler

yalova-altinova-belediye-baskan-ak-parti-yerel-secim-aday-kurum-mudur-ziyaret (2)Seçim çalışmalarını aralıksız sürdüren AK Parti Altınova Belediye Başkanı Regaip Ahmet Özyiğit 
toplumun her kesimi ile kucaklaşmayı sürdürüyor. Bu çerçevede ilçedeki kamu kurumlarına da ziyaretler gerçekleştiren Özyiğit, istişarelerde bulundu. İlk olarak Altınova Sağlık İlçe Müdürü Dr. Faruk Çekiç'i makamında ziyaret eden Özyiğit'e AK yalova-altinova-belediye-baskan-ak-parti-yerel-secim-aday-kurum-mudur-ziyaret (5)Parti İlçe Başkanı Metin Bülbül ve parti yöneticileri de eşlik etti. İlçede sürdürülen sağlık çalışmaları hakkında İlçe Sağlık Müdürü Dr. Faruk Çekiç'ten bilgiler alan Özyiğit, belediye başkanlığını kazandığında ilçede sağlık hizmetlerinin kalitesinin arttırılması konusunda müdürlükle tam bir koordinasyon içerisinde olacaklarını dile getirdi. 
Ardından SGK Altınova İlçe Müdürlüğü, İlçe Orman İşletme Şefliği, UEDAŞ İşletme Şefliği, PTT Altınova İşletme Müdürlüğü'nü de ziyaret eden AK Parti Altınova Belediye Başkanı Regaip Ahmet Özyiğit, AK Parti İlçe Başkanı Metin Bülbül ve parti yöneticileri kurumsal çalışmalarla ilgili istişarelerde bulundular. 

yalova-altinova-belediye-baskan-ak-parti-yerel-secim-aday-kurum-mudur-ziyaret (4)

Editör: Arda Yavuz