Devlet Hastanesi’ne Yeni Minibüs Hattı

400 Yataklı Yalova Devlet Hastanesi’nin faaliyete geçmeye başlamasıyla birlikte ulaşım hattında da düzenlemelere gidildi. Yalova Minibüsçüler Odası 400 Yataklı Yalova Devlet Hastanesi için yeni bir güzergah oluşturdu.

Devlet Hastanesi’ne Yeni Minibüs Hattı

Yalova Minibüsçüler Odası hastaneye ulaşımı kolaylaştırmak adına çalışmalarını sürdürüyor. İlk olarak Safranyolu’ndan kalkan minibüsler için düzenleme yapan Minibüsçüler Odası şimdi de Samanlı Köyü kalkışlı bir hat oluşturdu.

Gelen talepleri dikkate alan Minibüsçüler Odası, daha fazla mahalleye faydalı olması açısından 400 Yataklı Yalova Devlet Hastanesi’ne Samanlı-Otogar hattı oluşturulduğunu duyurdu. Güzergah bilgileri ise şu şekilde;

Yeni Hastane Güzergahı;

Samanlı köyü kalkış, Yalova Termal Yolu üzeri, Özden Sokak ışıklar, Halk Eğitim Merkezi, Fatih Caddesi, Stadyum Sokak, Şahin Sokak, Çeşme Sokak, Atatürk İlkokulu, Heykel, Yalı Caddesi, Pazaryeri, Star AVM, İDO, Dörtyol, Yalova Bursa Yolu, Otogar, Yeni Hastane şeklindedir.

Dönüş Güzergahı;

Yeni Hastane kalkış, Otogar, Yalova Bursa Yolu, Dörtyol, İDO, Pazaryeri, Heykel, Yalı Caddesi, Sefabey Caddesi, Mimar Sinan Caddesi, Fatih Caddesi, Orman İşletme, Halk Eğitim Merkezi, Yalova Termal Yolu üzeri, Samanlı Köyü şeklinde.

YORUM EKLE