Ziyaret sırasında İl Sağlık Müdürü Uzm.Dr. Osman Karakuş, ebelerin anne ve çocuk sağlığı üzerindeki önemine vurgu yaparak ildeki tüm ebelerin özverili çalışmalarını takdir etti ve teşekkür etti. İl Sağlık Müdürü, ebelerin toplum sağlığı açısından kritik bir rol oynadığını belirterek, onların gösterdikleri gayret ve özverili çalışmalardan dolayı teşekkür etti. Ayrıca, ilde görev yapan tüm ebelerin Ebeler Haftası'nı kutlayarak çalışmalarında başarılar diledi. Ayrıca, yeni doğan bir bebeğe ailesi tarafından İl Sağlık Müdürü'nün adı verilerek dünyaya geldi. Aile, bu nazik jestleriyle herkesi mutlu etti. Sağlık Müdürü, aileye gösterdikleri incelik için teşekkür ederek, minik bebeğe uzun, sağlıklı ve mutlu bir ömür diledi.

Psikolog Meral’den Öğrencilere Sınav Stresi Yönetimiyle İlgili Tavsiyeler Psikolog Meral’den Öğrencilere Sınav Stresi Yönetimiyle İlgili Tavsiyeler

HABER/ RÜMEYSA ŞAHİN

Yalova Il Saglik Mudur Osman Karakus Ebeler Haftasi Ziyaret Hastane (4)Yalova Il Saglik Mudur Osman Karakus Ebeler Haftasi Ziyaret Hastane (2)Yalova Il Saglik Mudur Osman Karakus Ebeler Haftasi Ziyaret Hastane (1)

Editör: Arda Yavuz