Poyraz Caddesi’nde Parke Taşı Onarım Çalışması Poyraz Caddesi’nde Parke Taşı Onarım Çalışması

Çınarcık Belediyesi “Geleceğimizin Minik Fidanları” projesi kapsamında ilçede yeni doğum yapan aileleri ziyaret etmeye devam ediyor. Çınarcık Belediye Başkanı Numan Soyer’in eşi Elif Soyer ile Kültür ve Sosyal İşler Şefliği personeli, huzurla gözlerini Çınarcık’ta açan “Geleceğin Minik Fidanları” olan yeni doğan Alpaslan, Meyra, Doruk, Ayaz, Lina, Göktuğ, Göktürk Ve Ali Çınar bebekleri ziyaret ederek, hediyelerini takdim ettiler.

Çınarcık’ta ikamet eden yeni doğum yapmış ailelerin evlerine tek tek misafir olunarak, bebeklerine mutlu, sağlıklı ve huzurlu bir yaşam dileklerinin ardından; bebekler için hazırlanan hediyeleri takdim ettiler. Aileler; Çınarcık Belediye Başkanı Numan Soyer’in bebekleri için yazdığı mektup ve sevinçlerine ortak oldukları için Elif Soyer ile ekibine teşekkür ederek, Başkan Numan Soyer’e çalışmalarında başarılar dilediler.

yalova-cinarcik-belediye-baskan-bebek-ziyaret (5)yalova-cinarcik-belediye-baskan-bebek-ziyaret (4)yalova-cinarcik-belediye-baskan-bebek-ziyaret (2)yalova-cinarcik-belediye-baskan-bebek-ziyaret (1)

Editör: Arda Yavuz