Altınova’da Büyük Şok!

2 sezondur başarıyla Altınova Belediyespor’un formasını giyen ve bu sezon kaptanlığını yapan Cihan Korucuoğlu şehri terk etti.

Altınova’da Büyük Şok!

Sarı Yeşillilerin, hafta sonunda Yalovaspor ile oynadığı hazırlık maçı öncesinde file bekçisi Orkun Özdemir ile tartışan 34 yaşındaki hücuma dönük orta saha oyuncusu, eşyalarını toplayarak apar topar Yalova’dan ayrıldı.

22 Nisan Pazar günü Kütahya’da Tavşanlı Ada Stadyumunda Gebzespor ile 3. Lige yükselme maçı oynayacak olan Altınova Belediyespor’da yaşanan bu gelişme şok etkisi yarattı.

Cihan Korucuoğlu, 2017-2018 sezonunda Altınova Belediyespor formasını 24 kez terletirken, 3 kez rakip fileleri havalandırmıştı.

Altınova Belediyespor Sportif Direktörü Abdurrahman Güneş,” Takımdan bir kuruş dahi alacağı olmayan Cihan Korucuoğlu, sebepsiz yere takımda kavga çıkartmış ve şehri terk etmiştir. Gebzespor ile oynayacağımız 3.lige çıkma maçı öncesinde yaptığı bu davranış takımımıza ihanettir. Kulüplere çağrımdır. Böyle ahlak dışı davranışlar sergileyen futbolculardan uzak durun” açıklamasını yaptı.

Güncelleme Tarihi: 17 Nisan 2018, 10:36
YORUM EKLE