Enes Yalovaspor’da

2005 yılında futbola Gençlerbirliği’nde başlayan ve kısa sürede Yalova spor kamuoyunda adından söz ettiren G.Enes Yakut artık Yalovaspor formasını giyecek.

Enes Yalovaspor’da
Transferde bir çok takımın gözdesi olan Yalovaspor’unda büyük uğraşlar verdiği Enes Yeşil Kırmızılı takımla anlaşarak sözleşmeye imza attı. Geçtiğimiz sezon Gençlerbirliği formasıyla çok başarılı müsabakalar oynayarak adını Yalova spor kamuoyuna ezberletmeyi başaran genç oyuncu Enes kendisini Yalovasporlu yapan sözleşmeyi tesislere gelerek imzaladı.

12 Mart 1994 doğumlu genç ve başarılı orta saha oyuncusu orta alanın her noktasında görev yapabilme özelliğine sahip.

Hedefleri olduğunu ve futbolu bir meslek olarak gördüğünü bunun içinde şehrimin takımı dediği Yalovaspor formasını giyecek olmaktan çok mutlu olduğunu ifade eden Galip Enes Yakut"Yalovaspor'un başarısı için arkadaşlarımla birlikte elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağım" şeklinde konuştu.

Enes’in takıma katılmasından dolayı mutlu olduğunu belirten Yalovaspor Başkanı Tamer Erbul, Yalovalı olan bir genci takımlarına kattıklarını Enes’in Yalovaspor’a çok şeyler katacağına inandığını belirtti.

YORUM EKLE

banner137

banner138