Yalova Master Takımı Gözünü Şampiyonluğa Dikti

Yalova’nın spor ve iş dünyasındaki sevilen ismi Coşkun Eroğlu’nun kuruculuğunu üstlendiği Yalova Master Takımı gözünü şampiyonluğa dikti.

Yalova Master Takımı Gözünü Şampiyonluğa Dikti

16 takımın mücadele edeceği Marmara Masterler Konfedrasyon Ligi 20 Kasım tarihinde başlayacak. Lig öncesinde Yalova Masterler takımı çalışmalarını sürdürürken hazırlık maçlarıyla kendini deneme fırsatı buluyor.

Yeşil Kırmızılı ekibin teknik heyetinde Faruk Yiğit, Selçuk Yiğitlik, Hakan Toroman ve Yalçın Tekin Çetin gibi futbolculuk yaşantılarının yanı sıra teknik adamlık dönemlerinde de başarılı olmuş isimler bulunuyor.

Oyuncu kadrosunda ise profesyonel liglerde ilimizi yıllarca başarıyla temsil eden İlkay Margılıçlı, Bilal Sezer, Orhan Bayraktar, Eren Özen, Volkan Taşkömür, Sedat Sanır, Volkan Çebi, Murat Gülbaba, Hüseyin Berber, Taner Demir gibi isimleri bulunuyor.

“Hazırlık maçlarında bileği bükülmedi”

Marmara Masterler Konfederasyon Liginde şampiyonluğu kovalayacak olan Yalova Master takımının oynadığı hazırlık maçlarında bileği bükülmedi. Yeşil Kırmızılı ekip iki kez Çınarcık Master takımıyla sonrasında ise Menekşe Master ve son olarak Amatör Saha-1’de Gemlik Master takımıyla hazırlık maçını oynadı.

Yalova’yı Marmara Masterler Konfederasyon Ligi’nde temsil edecek Yeşil Kırmızılı ekip 20 Kasıma kadar birkaç hazırlık maçı daha yapmayı planlıyor.

“Yalova’nın futboldaki en sevilen isimlerini bu takımda topladık”

Yalova Master Takımının Kurucu Başkanı Coşkun Eroğlu,” Yalova’mızı Marmara Masterler Konfederasyon Ligi’nde temsil etmeye hazırlanıyoruz. Yalova’da spora gönül vermiş isimlerle hareket ediyoruz. Futbolculuk döneminde Yalovaspor’da ter dökmüş arma aşkıyla mücadele etmiş isimleri şimdilerde Yalovaspor Master takımında topladık. İlkay Margılıçlı, Bilal Sezer, Orhan Bayraktar, Eren Özen gibi daha ismini sayamadığım birçok yıldız oyuncumuz kadromuzda yer alıyor. Teknik ekibimizde ise Faruk Yiğit gibi, Hakan Toraman gibi Selçuk Yiğitlik gibi Yalçın Tekin Çetin gibi futbolun önemli isimlerini bir araya getirdik. Sezon COVİD-19 önlemleri noktasında 20 Kasım tarihinde start alacak. Amacımız Yalova’yı başarıyla temsil edip şampiyon olmak” diyerek sözlerini noktaladı.

YORUM EKLE

banner137

banner138