Yalovaspor’un Kupa Heyecanı Başlıyor

Bölgesel Amatör Ligi(BAL)’nde şampiyonluğu kovalayacak olan Yalovaspor Ziraat Türkiye Kupası 1. Eleme Turu maçına bugün çıkıyor.

Yalovaspor’un Kupa Heyecanı Başlıyor

Yeşil Kırmızılı ekibimiz 13 Eylül Salı günü saatler 15:30’u gösterdiğinde kendisi gibi BAL’da mücadele edecek olan Bilecik 1969 Spor Kulübü ile Şeyh Edebali Üniversitesi Sahasında tur mücadelesi verecek.

Karşılaşmayı İstanbul bölgesinden Mirsat Sancaktar yönetecek. Sancaktar’ın yardımcılığını yine aynı bölgeden Berk Tezcan ve Abdurrahman Kocatürk üstlenecek. Kupa mücadelesinde dördüncü hakem olarak Abdüssamet Ulutaş görev yapacak.

Mustafa Meteertem yönetiminde kendi tesislerinde son hazırlıklarını yapan Yalovaspor ardından Bilecik’e giderek kampa girdi. Bölgesel Amatör Ligdeki temsilcimiz bu turu geçmesi halinde 2. Tur maçına 27-28 veya 29 Eylül 2022 tarihinde çıkacak. Kupanın 1. Turundaki rakibimiz Bilecik 1969 Spor Kulübü’nde Yalovalı futbolcu Ali Çukadar forma giyiyor.

Ziraat Türkiye Kupası 1. Eleme Turunda müsabakalar 13-14 ve 15 Eylülde oynandıktan sonra 16 Eylül Cuma günü Türkiye Futbol Federasyonu tarafından 2. Tur kura çekimi gerçekleştirilecek.

ERDİNÇ BULUN

YORUM EKLE