2021-2022 sezonunda şampiyonluk yaşayıp Bölgesel Amatör Ligi(BAL)’nin kapısından dönen, geçen sezonda zirve mücadelesi veren Negmar Tavşanlı Belediyespor transfer atağına devam ediyor. Serkan Özdemir’in çalıştıracağı Lacivert Beyazlılar dış transferde Yalovalı futbolseverlerin yakından tanıdığı isim olan son olarak Çınarcık Belediyespor formasını terleten orta saha Serhat Kaptan ile İzmit Bağdatspor’un kenar forveti Eray Gençbay’ı renklerine bağladı. Negmar Tavşanlı Belediyespor ayrıca kaleci Ramazan Türk’le birlikte orta saha Hakan Bulduk, defans oyuncusu Sinan Özkan ile bek oyuncusu Emre Yağız’la masaya oturup el sıkıştı.

TOFAŞ’tan Yalovalı Basketbol Efsanesine Teşekkür TOFAŞ’tan Yalovalı Basketbol Efsanesine Teşekkür

Süper Amatör Kümenin iddialı ekibi daha önce de kaptan Murat Güneş’in yanı sıra orta sahanın dinamosu Bilal Akbay, attığı gollerle ve yaptığı asistlerle dikkat çeken hücum oyuncusu Hakan Karabulut, başarılı file bekçisi Serdar Bozat, süratiyle ve asistleriyle dikkat çeken bek Umut Şafak ve tecrübeli defansı Burak Yılmaz’la yeniden anlaşmıştı.

Negmar Tavşanlı Belediyespor önümüzdeki günlerde anlaşma sağladığı isimleri spor kamuoyu ve taraftarlarıyla paylaşması bekleniyor.

Tavşanlı 2 Dış, 4 İç Transferi Daha Duyurdu (6)Tavşanlı 2 Dış, 4 İç Transferi Daha Duyurdu (4)Tavşanlı 2 Dış, 4 İç Transferi Daha Duyurdu (5)Tavşanlı 2 Dış, 4 İç Transferi Daha Duyurdu (1)Tavşanlı 2 Dış, 4 İç Transferi Daha Duyurdu (2)