2021-2022 sezonunda şampiyonluk yaşayıp Bölgesel Amatör Ligi(BAL)’nin kapısından dönen geçen sezonda Yeşilovaspor ve Çınarcık Belediyespor’la zirve mücadelesi içine giren Lacivert Beyazlılar ilk olarak iç transfere yöneldi.

Oynadığı oyun ve aldığı galibiyetlerle dikkat çeken Serkan Özdemir’in ekibi uzun süren transferdeki sessizliğini bozdu. 2023-2024 sezonunda da Yalova Süper Amatör Küme şampiyonluğunu kovalayacak olan Negmar Tavşanlı Belediyespor iç transferi kaptanı Murat Güneş’le anlaşarak açtı. Lacivert Beyazlılar bu ismin ardından orta sahanın dinamosu Bilal Akbay, attığı gollerle ve yaptığı asistlerle dikkat çeken hücum oyuncusu Hakan Karabulut, başarılı file bekçisi Serdar Bozat, süratiyle ve asistleriyle dikkat çeken bek  Umut Şafak ve tecrübeli defansı Burak Yılmaz’la el sıkıştı. Negmar Tavşanlı Belediyespor’un bu hafta içinde iç transfer hamlelerini tamamlayıp ardından kadrosuna katacağı oyuncuları taraftarları ve spor kamuoyuyla paylaşması bekleniyor.

Sultandağı Gençlik Kampı'na Türkiye’nin Dört Bir Yanında Gelen Gençler Katıldı Sultandağı Gençlik Kampı'na Türkiye’nin Dört Bir Yanında Gelen Gençler Katıldı

Tavşanlı İç Transfere Hızlı Girdi (6)Tavşanlı İç Transfere Hızlı Girdi (4)Tavşanlı İç Transfere Hızlı Girdi (3)Tavşanlı İç Transfere Hızlı Girdi (2)Tavşanlı İç Transfere Hızlı Girdi (1)