Toplantıya, Yalova Turizm İl Müdürü Ziya Karatekin ve Şube Müdürü Nurbay Değirmenci de katılarak, Yalova'nın turizm potansiyelinin nasıl daha etkin bir şekilde kullanılabileceği konusunda stratejiler belirlendi. Başkan Demiryürek, "Yalova'nın doğal güzellikleri ve tarihi mirası, turizmde önemli bir cazibe merkezi oluşturuyor. Bu potansiyeli en iyi şekilde değerlendirmek için gerekli adımları atmaya kararlıyız" dedi.

Başkan Yardımcısı Atik ise, "Yalova'nın turizmde hak ettiği yeri alması için tüm paydaşlarla işbirliği içinde çalışacağız. Bölge halkının refahı ve Yalova'nın kalkınması için turizmin canlandırılması büyük önem taşıyor" şeklinde konuştu. Turizm İl Müdürü Karatekin ise, "Yalova'nın zengin doğal güzellikleri ve tarihi mekânlarıyla turistlerin ilgisini çekebilecek bir potansiyeli var. Bu potansiyeli en iyi şekilde değerlendirmek için turizm alanında yapılacak çalışmalara destek vereceğiz. Doğu Marmara Kalkınma Ajansı(MARKA) ile birlikte oluşturduğumuz www.yalovagezi.com’a cep telefonu uygulamalarından da girilebilmektedir" şeklinde konuştu.

Demiryürek; Yeni Asgari Sermaye Tutarı 1 Ocak 2024’te Devreye Girecek Demiryürek; Yeni Asgari Sermaye Tutarı 1 Ocak 2024’te Devreye Girecek

HABER/ RÜMEYSA ŞAHİN