U12 Liginin Lansmanı Gerçekleştirildi U12 Liginin Lansmanı Gerçekleştirildi

Sosyal sorumluluk projeleriyle Yalova’da dikkat çeken derneği başkanı Cem Fikri Danayiyen, üyelere seslenerek kulübün kongre üyeliklerinin hayırlı olması temennisinde bulundu. Beşiktaş’ı, yaptıkları faaliyetlerle en iyi şekilde temsil edeceklerini dile getiren Danayiyen, “Bizi takibe devam edin” dedi.
“Aramızda olan herkese teşekkür ederim”
Yalova Kartalları Taraftarlar Derneği Başkanı Cem Fikri Danayiyen, “Derneğimize üye arkadaşlarımızın Beşiktaş Jimnastik Kulübü kongre üyeliklerini tebrik etmek için aramızda kutlama programı organize ettik. Böylesine anlamlı ve birlik beraberliğimizi pekiştirme adına gerçekleştirilen etkinliğimize katılım sağlayan herkese teşekkür ederiz” diye konuştu.
“Tüm Beşiktaşlıları, Yalova Kartalları Taraftarlar Derneği’ne davet ediyoruz”
Kulüpleri adına Yalova’da birçok projeye imza atmaya devam edeceklerini belirten Başkan Danayiyen, “Yalova Kartalları olarak ilimizde, kurulduğumuz günden bu yana birçok aktivitede yer aldık. Fidan dikiminden, Ramazan paketi dağıtımına, ihtiyaç sahibi aile ve öğrencilerimizin ihtiyaçlarının giderilmesine kadar her türlü sosyal sorumluluk projelerinde vardık ve var olmaya da devam edeceğiz. Dernek üyesi arkadaşlarımızın Beşiktaş Jimnastik Kulübü kongre üyeliklerini tekrar tebrik eder, Yalova’da siyah-beyazlı renklere gönül vermiş tüm Beşiktaşlıları, Yalova Kartalları Taraftarlar Derneği’ne davet ediyoruz. Bizi takibe devam edin” diyerek sözlerini tamamladı.