Doğan “Muhasebeciler Yalova’nın sorunlarına duyarlıdır”

Muhasebecilerin sadece hesapla ilgilenip muhasebe yapan insanlar olmadığını belirten SMMM Odası Başkanı İslam Doğan, oda olarak Yalova’nın her sosyal meselesinde çaba harcayan bir meslek grubu olduklarını vurguladı.

Doğan “Muhasebeciler Yalova’nın sorunlarına duyarlıdır”
 Yalova Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Kabaklı Köyü’nde diktiği bin fidanla hatıra ormanı oluşturduklarını belirten Doğan, “Hatıra Ormanımızla gurur duyuyoruz” dedi.

 Yalova Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkanı İslam Doğan, “Her fırsatta ormanımızı ziyaret edip bakımını yapacağız. Kabaklı Muhtarı Sayın Çetin Kaya’ya, köylülere, Orman İdaresi yetkililerine ve katılan meslektaşlarıma çok teşekkür ederim” dedi.

Oluşturulan Hatıra Ormanı ile ilgili bilgi veren Doğan şöyle konuştu: Eşlerimiz, çocuklarımız, çalışanlarımız ve onlarca meslek mensubumuzla Kabaklı Köyü’ne de şenlik havasında Orman İdaremizin yetkilileriyle beraber güle oynaya sevinç ve heyecan içinde fidanlarımızı diktik. Muhasebeciler odalarına kapanarak sadece muhasebe yapan insanlar değildir. Ülke ve çevre sorunlarıyla ilgilenen, Yalova’nın her sosyal meselesinde çaba harcayan bir meslek camiasıdır. Birçok meslek mensubumuz derneklerde, Siyasi partilerde sorumluluk alarak Yalova’nın ve ülkenin sorunlarına çözüm için çaba harcamaktadır. Bu konuda emek harcayan meslek mensuplarımı kutluyorum.

Bundan sonra bu gibi sosyal sorumluluk çalışmalarımız devam edecektir. Önce Kabaklı Köyü’nün ilkokulunu boyayacağız. Daha sonra insanlarımızın içme suyunu sağlayan Barajımızın etrafında ki atık ve çöpleri temizleyeceğiz. Fidan dikimi sonrası Kabaklı Köyünün kahvesine giderek, sevgili Muhtarımız Sayın Çetin Kaya ve köylülerle sohbet ederek çay içtik. Köyün sorunlarını dinleyerek onlara köyün okulunu boyama sözü verdik” dedi.

YORUM EKLE

banner137

banner138