Özdilek 2012 Sonbahar - Kış Sezonunu Açıyor…

Tekstil ve perakende sektörünün öncü firmalarından Özdilek, her yıl merakla beklenen 2012 Sonbahar-Kış katalog çekimlerini gerçekleştirdi.

Özdilek 2012 Sonbahar - Kış Sezonunu Açıyor…
Bursa, Yalova, İzmir, Kocaeli, Afyonkarahisar, Eskişehir ve Özdilekpark Antalya Alışveriş Merkezlerinde müşterilerine her zaman en kaliteli ürünü en hesaplı fiyatlara sunma amacı taşıyan Özdilek Alışveriş Merkezleri, mağazalarında  Sonbahar – Kış  sezonuna iddialı giriyor.

Eskişehir’in simge olan yerleri; Anadolu Üniversitesi, Bilim Kültür ve Sanat Parkı, Kentpark, Odunpazarı Evleri, Porsuk Çayı çevresi, Eskişehir Loft, Abacı Otel, Tren Garı  ve 222 Park da gerçekleştirilen ve 4 gün süren katalog çekimlerinde Amerikalı model Elaynie ve İspanyol model Carlos objektif karşısına geçtiler. Çocuk modellerin de yer aldığı Sonbahar – Kış katalog çekimleri bir hayli renkli ve eğlenceli geçti.

Zengin ürün yelpazesinden oluşan katalog çekimlerinde; spor, abiye, klasik, bornoz ve  çocuk kıyafetleri sergilendi. Bu sezona da damgasını vuracak olan Özdilek Sonbahar - Kış katalog’u önümüzdeki günlerde Özdilek mağazalarında yerini alacak.

YORUM EKLE

banner137

banner138