“Ülkem İçin Engel Tanımıyorum”da 2013 startı bugün

"Ülkem İçin Engel Tanımıyorum” Projesi kapsamında düzenlenen Engelliye Doğru Yaklaşım Eğitimlerinin bu yılki ilk programı Şehit Osman Altınkuyu Anadolu Lisesi’nde bugün başlıyor.

“Ülkem İçin Engel Tanımıyorum”da 2013 startı bugün
2012 yılında Yalova Bahçeşehir Koleji’nde başlayan eğitimler Yalova Anadolu Lisesi ile sona ermişti. 2013 yılında projenin daha da ilerleyeceğini söyleyen Koç Holding Ülkem İçin Projesi Yalova İl Sorumlusu EL-PA BEKO sahibi Salim Dönmez, “Koç Holding’in 80. yılında hayata geçen “Ülkem İçin” Projesi’nin 2012 - 2013 uygulaması olan "Ülkem İçin Engel Tanımıyorum” projesi kapsamında bu yılın ilk eğitimini Şehit Osman Altınkuyu Anadolu Lisesi’nde başlayacak.

Saat 15.00 de Perşembe günü yapılacak olan eğitimlerimizde bu yılda katılımın fazla olmasını bekliyoruz. Ülkem İçin Projesi 2012-2013 uygulamasında AYDER işbirliği ile “Ülkem İçin Engel Tanımıyorum ” diyerek yolumuza devam ediyoruz. Çünkü “Ülkem varsa ben de varım” diyerek çıktığımız yolda Koç bayileri olarak katkı sağlayabileceğimiz her konuda üzerimize düşeni yapmayı bir sosyal sorumluluk olarak kabul ediyoruz.

"Ülkem İçin Engel Tanımıyorum" uygulamamızda, engellilerin iş hayatı ve sosyal hayatta yaşam kalitelerinin iyileştirilmesine destek olacak uygulamalarda rol model olmayı ve bu konuda toplumsal bilincin ve duyarlılığın oluşturulması amaçlanıyor. Bu uygulamada, öncelikle “Engelliliğe Doğru Yaklaşım” eğitimleri vererek bu konuda doğru bir yaklaşım ve toplumsal bilincin yayılmasını hedefliyoruz” dedi.

YORUM EKLE

banner137

banner138