Yalova’da Bozuk Yol Kalmayacak

Yalova Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı saha ekipleri Yalova’da adeta fark edilecek çalışmalara imza atıyor. Müdürlük ekipleri son bir ayda 3500 m² yeni parke yolu ve tamiri yapıldığını ve 3000 ton asfalt yama ile bozuk yolların çoğunun düzeltildiğini kaydetti.

Yalova’da Bozuk Yol Kalmayacak

Geçtiğimiz haftalarda Yalova Belediyesi yetkilileri ile Karayolları Genel Müdürlüğü sorumluları görüşme yaptı. Yapılan temaslar sonucunda yaz dönemi boyunca başta Şehit Ömer Faydalı Caddesi olmak üzere asfaltı sorunlu olan bölgelerin tüm sıkıntılarının giderileceği de bildirildi.

“3500 M² Yeni Parke ve 3000 Ton Asfaltlama Yapıldı”

Konu ile ilgili bilgiler veren Fen İşleri Müdürlüğü Yetkilileri; “Saha ekiplerimizin yaptığı sohbet numaraları tespitler ve vatandaşlardan gelen talep doğrultusunda çalışmalarımızı 14 mahallede sürdürüyoruz. A’dan Z’ye en ince ayrıntıya kadar hangi noktada ne varsa tespit etmeye özen gösteriyoruz. Karayolları ile yaptığımız görüşme neticesinde Yalova’nın başta ana arterlerinde olan sıkıntıları çözüme kavuşturacağız. Başta Şehit Ömer Faydalı Caddesi olmak üzere hangi noktada ne sıkıntı varsa bunları ivedilikli bir şekilde çözeceğiz. Yalovalılar hak ettiği ilgiyi ve özeni görecek” dedi.

Güncelleme Tarihi: 29 Ağustos 2020, 02:37
YORUM EKLE

banner137

banner138