Karşılaşmalara Amatör Saha-1 ve 2’nin yanı sıra Altınova Sahası ve Termal Sahası ev sahipliği yapacak. Birbirinden nefes kesecek maçlar öncesinde A Grubunda 1877 Üvezpınarspor B Grubunda Sultaniyespor liderlik koltuğunda oturuyor.

3. haftanın açılışı A Grubunda 1877 Üvezpınarspor-Termal Belediyespor arasında oynanacak. Termal sahasındaki maç 15:00’da başlayacak ve Mehmet Yıldız, Mesut Bingöl ile Ömer Baki hakem üçlüsü görev yapacak.

B Grubunda bugün oynanacak müsabakada Çavuşçiftliği Köyü Kültürspor ile Demirspor kozlarını paylaşacak. Altınova sahasında 16:00’da start alacak karşılaşmaya Batuhan Akkuş, Erdem Sırmacı ve Abuzer Alaca atandı.

Akköy Devreye Avantajla Girdi Akköy Devreye Avantajla Girdi

A Grubunda 15 Ekim Pazar günü Amatör Saha-1’de saatler 13:00’ı gösterdiğinde Coşkunspor ile Kaytazdere Belediyespor karşı karşıya geldi. Kritik 90 dakikada Mehmet Yıldız, Hilmi Tunahan Gökçe ve Uğur Yalmanlı görev alacak isimler oldu.  Amatör Saha-2’de 14:00’da Kadıköyspor ile Armutlu Esnafspor karşılaşacak ve Sezer Arıcı, Ömer Yücesoy ve Mesut Bingöl hakem triyosu bu maça çıkacak hakemlerimiz olacak. Amatör Saha-1’de 18:00’da Soğucakspor ile Doğanspor kozlarını paylaşacak. Bu maça İrfan Demir, Mesut Bingöl ve Kaan Duman atandı.

B Grubunda ise Amatör Saha-1’de saatler 15:30’u gösterdiğinde iki şampiyonluk adayı Anadoluspor ile Akköyspor kozlarını paylaşacak. Bu 90 dakikada Serdar İla, Mehmet Yıldız ve İrfan Demir hakem üçlüsü atandı.

Amatör Saha-2 B Grubunun lideri Sultaniyespor ile Acarspor saatler 16:30’u gösterdiğinde karşı karşıya gelecek. Bu müsabakada Melih Tan, Ömer Yücesoy ve Sezer Arıcı hakem üçlüsü görev alacak.

amatör-kume-yalova-futbol-mac (3)amatör-kume-yalova-futbol-mac (2)amatör-kume-yalova-futbol-mac (1)